pro-cycling.org
OVO Energy Tour of Britain - 7. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-09 17:00:25), kat. 2.HC (GBR); 185,1km (Hemel Hemstead - Cheltenham); 9 września 2017. 

  1 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo         4:26:58
  2 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
  3 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
  4 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
  5 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
  6 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
  7 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
  8 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
  9 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 10 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 11 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 12 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 13 Kamil Gradek (Pol) One Pro Cycling
 14 Ethan Hayter (GBr) Great Britain
 15 Oliver Wood (GBr) Great Britain
 16 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 17 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 18 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 19 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 20 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 21 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 22 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 23 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 24 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 25 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 26 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 27 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 28 Connor Swift (GBr) Madison Genesis
 29 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 30 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 31 Senne Leysen (Bel) Lotto Soudal
 32 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction
 33 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 34 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 35 Owain Doull (GBr) Team Sky
 36 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 37 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 38 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 39 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 40 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling
 41 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 42 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 43 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 44 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 45 James Oram (NZl) One Pro Cycling
 46 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 47 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 48 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 49 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 50 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 51 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 52 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 53 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 54 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 55 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 56 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 57 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                00:14
 58 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert               00:26
 59 Jay Thompson (RSA) Dimension Data                    00:34
 60 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                           00:48
 61 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                     01:02
 62 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                  01:57
 63 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert             02:33
 64 Jonathan Mcevoy (GBr) Madison Genesis
 65 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac               03:20
 66 Taylor Gunman (NZl) Madison Genesis                  07:39
 67 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 68 Alexandre Blain (Fra) Madison Genesis
 69 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 70 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
 71 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 72 Dexter Gardias (GBr) Bike Channel Canyon
 73 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling
 74 Andres Diaz (Ven) Cylance Cycling
 75 Sean Mckenna (Irl) An Post Chain Reaction
 76 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 77 Hayden Mccormick (NZl) One Pro Cycling
 78 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 79 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 80 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 81 Richard Handley (GBr) Madison Genesis
 82 Russell Downing (GBr) JLT Condor
 83 Graham Briggs (GBr) JLT Condor
 84 Rory Townsend (GBr) Bike Channel Canyon              08:22
 85 Matthew Teggart (Irl) An Post Chain Reaction
 86 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 87 Alistair Slater (GBr) JLT Condor
 88 Thomas Gibbons (USA) Wanty - Groupe Gobert
 89 Steele Von Hoff (Aus) One Pro Cycling
 90 Robert Partridge (GBr) Bike Channel Canyon
 91 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 92 Jacob Scott (GBr) An Post Chain Reaction             08:36
 93 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac             09:20
 94 Harry Tanfield (GBr) Bike Channel Canyon             12:05
 95 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling
 96 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 97 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 98 Adam Hartley (GBr) Great Britain
 99 Regan Gough (NZl) An Post Chain Reaction
100 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
101 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
102 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                        13:04
103 James Gullen (GBr) JLT Condor                        24:18
104 Jacob Hennessy (GBr) Great Britain
DNF James Knox (GBr) Great Britain
DNF Damien Shaw (Irl) An Post Chain Reaction
DNF Chris Opie (GBr) Bike Channel Canyon
DNS Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
DNS Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
DNS Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
DNS Rory Sutherland (Aus) Movistar Team

Klasyfikacja generalna po 7. etapie:

  1 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                26:37:28
  2 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                    00:08
  3 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo          00:09
  4 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                       00:10
  5 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo               00:14
  6 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                    00:15
  7 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                    00:20
  8 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
  9 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 10 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                  00:28
 11 Owain Doull (GBr) Team Sky                           00:29
 12 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                     00:32
 13 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                    00:40
 14 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                  00:52
 15 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 16 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                    00:54
 17 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac                00:55
 18 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 19 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors              00:56
 20 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                   00:57
 21 Kamil Gradek (Pol) One Pro Cycling                   00:58
 22 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo             01:05
 23 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
 24 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                    01:11
 25 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin               01:13
 26 James Oram (NZl) One Pro Cycling                     01:20
 27 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                  01:21
 28 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                  01:24
 29 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling               01:26
 30 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floor     01:29
 31 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 32 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice          01:38
 33 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                  01:40
 34 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction            01:41
 35 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors             01:42
 36 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                01:48
 37 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                   01:49
 38 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                01:58
 39 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors             01:59
 40 Oliver Wood (GBr) Great Britain                      02:00
 41 Brenton Jones (Aus) JLT Condor                       02:01
 42 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
 43 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                02:04
 44 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                        02:16
 45 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 46 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert         02:34
 47 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                      02:42
 48 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice            03:22
 49 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                         03:24
 50 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice              03:55
 51 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo           04:18
 52 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                     05:23
 53 Jay Thompson (RSA) Dimension Data                    05:28
 54 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                     07:08
 55 Connor Swift (GBr) Madison Genesis                   07:54
 56 Senne Leysen (Bel) Lotto Soudal                      08:06
 57 Elia Viviani (Ita) Team Sky                          08:45
 58 Hayden Mccormick (NZl) One Pro Cycling               08:56
 59 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                 09:06
 60 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                  09:37
 61 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice               09:49
 62 Russell Downing (GBr) JLT Condor                     09:55
 63 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac             10:11
 64 Matthew Teggart (Irl) An Post Chain Reaction         11:03
 65 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                    11:38
 66 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                    11:55
 67 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac               11:56
 68 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert             12:25
 69 Steele Von Hoff (Aus) One Pro Cycling                13:01
 70 Dexter Gardias (GBr) Bike Channel Canyon             14:15
 71 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                  14:24
 72 Rory Townsend (GBr) Bike Channel Canyon              14:25
 73 Richard Handley (GBr) Madison Genesis                15:35
 74 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                     16:04
 75 Regan Gough (NZl) An Post Chain Reaction             16:55
 76 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                        17:19
 77 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling                 17:36
 78 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                      17:42
 79 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo               17:44
 80 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                    17:53
 81 Alexandre Blain (Fra) Madison Genesis                18:05
 82 Thomas Gibbons (USA) Wanty - Groupe Gobert           18:12
 83 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                  18:36
 84 Ethan Hayter (GBr) Great Britain                     20:21
 85 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                           20:31
 86 Jonathan Mcevoy (GBr) Madison Genesis                22:05
 87 Taylor Gunman (NZl) Madison Genesis                  22:21
 88 Jacob Scott (GBr) An Post Chain Reaction             22:34
 89 Sean Mckenna (Irl) An Post Chain Reaction            23:19
 90 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                      23:26
 91 Andres Diaz (Ven) Cylance Cycling                    23:31
 92 Harry Tanfield (GBr) Bike Channel Canyon             23:58
 93 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                    24:10
 94 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                  24:40
 95 Rob Power (Aus) Orica-Scott                          27:23
 96 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice            27:44
 97 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice       29:11
 98 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                  30:38
 99 Robert Partridge (GBr) Bike Channel Canyon           30:51
100 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                    31:04
101 James Gullen (GBr) JLT Condor                        33:17
102 Jacob Hennessy (GBr) Great Britain                   38:59
103 Adam Hartley (GBr) Great Britain                     41:29
104 Graham Briggs (GBr) JLT Condor                       48:46