pro-cycling.org
Coppa Agostoni – Giro delle Brianze 2017
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-13 18:43:02), kat. 1.1 (ITA); 199,9km (Lissone – Lissone); 13 września 2017. 

1. Michael Albasini (Swi) Swiss National Team                                              4:48:37
2. Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                  
3. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli                                               
4. Alberto Bettiol (Ita) Italian National Team                                              
5. Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                                                 
6. Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                                                        
7. Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                                         
8. Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
9. Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM                                         
10. Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
11. Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx                                                       
12. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                                                     
13. Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP Presented By Fondriest                  
14. Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                         
15. Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                                                       
16. Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   
17. Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                                                           
18. Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                                                      
19. Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP Presented By Fondriest                      
20. Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Dimension Data                                   
21. Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                                                  
22. Patrick Schelling (Swi) Swiss National Team                                             
23. Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                  
24. Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
25. Metkel Eyob (Eri) Dimension Data                                                        
26. Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                     
27. Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
28. Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro                                          
29. Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                             
30. Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                          
31. Michele Gazzara (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
32. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
33. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli                                               0:00:05
34. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                                                    
35. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                                               0:00:09
36. Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina                                              0:00:11
37. Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA                                         
38. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli                                                 
39. Giovanni Carboni (Ita) Italian National Team                                           0:00:14
40. Andrea Garosio (Ita) Bahrain-Merida                                                     
41. Elie Gesbert (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                              0:00:16
42. Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                          0:00:17
43. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                                                0:00:19
44. Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina                                                    0:00:25
45. Pierre Luc Perichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                        
46. Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                                                    
47. Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida                                                        0:00:43
48. Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                                        0:01:06
49. Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM                                       0:02:51
DNF. Fabio Felline (Ita) Italian National Team                                              
DNF. Alessandro Fedeli (Ita) Italian National Team                                          
DNF. Davide Formolo (Ita) Italian National Team                                             
DNF. Filippo Rocchetti (Ita) Italian National Team                                          
DNF. Francesco Romano (Ita) Italian National Team                                           
DNF. Filippo Zaccanti (Ita) Italian National Team                                           
DNF. Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe                                                    
DNF. Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe                                                        
DNF. Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                                                   
DNF. Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                                                      
DNF. Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe                                                     
DNF. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   
DNF. Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                                                     
DNF. Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                                                 
DNF. Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida                                                     
DNF. Ion Insausti (Spa) Bahrain-Merida                                                      
DNF. David Per (Slo) Bahrain-Merida                                                         
DNF. Andrea Toniatti (Ita) Bahrain-Merida                                                   
DNF. Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                                                       
DNF. Gino Mader (Swi) Swiss National Team                                                   
DNF. Matteo Badilatti (Swi) Swiss National Team                                             
DNF. Dimitri Bussard (Swi) Swiss National Team                                              
DNF. Marc Hirschi (Swi) Swiss National Team                                                 
DNF. Fabian Lienhard (Swi) Swiss National Team                                              
DNF. Joab Schneiter (Swi) Swiss National Team                                               
DNF. Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                              
DNF. Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                              
DNF. Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                           
DNF. Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                              
DNF. Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                                                 
DNF. Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina                                           
DNF. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                                                   
DNF. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                                   
DNF. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                    
DNF. Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                                                        
DNF. Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                                                      
DNF. Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                                     
DNF. Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini                                              
DNF. Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                                              
DNF. Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                 
DNF. Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini                                              
DNF. Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                        
DNF. Ivan Ramiro Sosa (Col) Androni Giocattoli                                              
DNF. Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli                                               
DNF. Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                        
DNF. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                          
DNF. Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom – Rusvelo                                         
DNF. Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo                                       
DNF. Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo                                               
DNF. Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo                                         
DNF. Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                      
DNF. Benjamin Dyball (Aus) Delko Marseille Provence KTM                                     
DNF. Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                     
DNF. Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                      
DNF. John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille Provence KTM                             
DNF. Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                              
DNF. Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice                                        
DNF. Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                                   
DNF. Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                              
DNF. Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                              
DNF. Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy                                          
DNF. Dan Craven (Nam) Israel Cycling Academy                                                
DNF. José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy                                          
DNF. Itamar Einhorn (Isr) Israel Cycling Academy                                            
DNF. Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy                                             
DNF. Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy                                           
DNF. Nicolas Sessler (Bra) Israel Cycling Academy                                           
DNF. Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                                              
DNF. Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA                                             
DNF. Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              
DNF. Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                                                
DNF. Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                             
DNF. Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                                                    
DNF. Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                                                 
DNF. Rossano Mauti (Ita) GM Europa Ovini                                                    
DNF. Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                                                
DNF. Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini                                               
DNF. Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                                                   
DNF. Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini                                                  
DNF. Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx                                                  
DNF. Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx                                                      
DNF. Sergei Shilov (Rus) Lokosphinx                                                         
DNF. Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx                                                       
DNF. Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx                                                           
DNF. Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx                                                      
DNF. Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx                                                         
DNF. Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord                                              
DNF. Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord                                               
DNF. Pietro Di Genova (Ita) D'Amico Utensilnord                                             
DNF. Francesco Petrini (Ita) D'Amico Utensilnord                                            
DNF. Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord                                              
DNF. Fabio Tommassini (Ita) D'Amico Utensilnord                                             
DNF. Angelo Vitiello (Ita) D'Amico Utensilnord                                              
DNF. Zahiri Abderrahim (Mar) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                
DNF. Donovan Alonso Davila Cespedes (CRc) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                   
DNF. Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                    
DNF. Matias Alejandro Muñoz Tapia (Chi) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                
DNF. Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                 
DNF. Dilmurodjon Siddikov (Uzb) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                             
DNF. Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                              
DNF. Jose Daniel Viejo Redondo (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                        
DNF. Andrea Borso (Ita) Adria Mobil                                                         
DNF. Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                                                          
DNF. Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil                                                         
DNF. Ziga Horvat (Slo) Adria Mobil                                                          
DNF. Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil                                                     
DNF. Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil                                                        
DNF. Joseph Areruya (Rwa) Dimension Data                                                    
DNF. Chokri El Mehdi (Mar) Dimension Data                                                   
DNF. Stefan De Bod (RSA) Dimension Data                                                     
DNF. Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data                                                  
DNF. Samuel Mugisha (Rwa) Dimension Data                                                    
DNF. Hafetab Weldu (Eth) Dimension Data                                                     
DNF. Pavlo Bondarenko (Ukr) Kolss Cycling Team                                              
DNF. Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                                                  
DNF. Andriy Kulyk (Ukr) Kolss Cycling Team                                                  
DNF. Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team                                                
DNF. Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team                                              
DNF. Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team                                          
DNF. Vladyslav Soltasiuk (Ukr) Kolss Cycling Team                                           
DNF. Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team                                               
DNF. Jesse Anthony (USA) Rally Cycling                                                      
DNF. Adam De Vos (Can) Rally Cycling                                                        
DNF. Colin Joyce (USA) Rally Cycling                                                        
DNF. Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team                                            
DNF. Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                                                
DNF. Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team                                               
DNF. Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team                                               
DNF. Enrico Salvador (Ita) Tirol Cycling Team                                               
DNF. Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team                                         
DNF. Markus Wildauer (Aut) Tirol Cycling Team                                               
DNF. Simone Bernardini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                          
DNF. Paolo Prandini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
DNF. Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                         
DNF. Michele Scartezzini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                        
DNF. Paolo Totò (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                            
DNF. Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita - Selle SMP Presented By Fondriest              
DNF. Luca Covili (Ita) Amore & Vita - Selle SMP Presented By Fondriest                      
DNF. Francesco Mancini (Ita) Amore & Vita - Selle SMP Presented By Fondriest                
DNF. Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita - Selle SMP Presented By Fondriest