pro-cycling.org
Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini 2017 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-26 21:04:44), kat. 2.1 (ITA); 181,8km (Pontedera - Pontedera); 26 września 2017. 

1. Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                                                   4:21:39
2. Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                                                     
3. Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                            
4. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                     
5. Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                                                    0:00:12
6. Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert                                             
7. Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                                                       
8. Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                             
9. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli                                               
10. Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                 
11. Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              
12. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                                                    
13. Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                                         
14. Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                               
15. Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
16. Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                                                         
17. Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team                                          
18. Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                                                       
19. Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert                                              
20. Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                            
21. Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert                                               
22. Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
23. Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                                                  
24. Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                          
25. Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert                                            
26. Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                                                  
27. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                           
28. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
29. Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                                               
30. Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                                                       
31. Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                               
32. Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates                                               
33. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                                                 
34. Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord                                               
35. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli                                                 
36. Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                             
37. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                     
38. Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
39. Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord                                                
40. Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro                                          
41. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli                                                
42. Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                                               
43. Nicolas Sessler (Bra) Israel Cycling Academy                                           0:00:21
44. Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                                           
45. Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA                                         
46. Ivan Ramiro Sosa (Col) Androni Giocattoli                                               
47. Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data                                         
48. Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF                                                       
49. Andrea Garosio (Ita) Bahrain-Merida                                                     
50. Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli                                                
51. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                                                  
52. Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                            0:00:27
53. Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                                             
54. Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team                                                0:03:00
55. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                      
56. Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                                                  
57. Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini                                          
58. Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
59. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                  
60. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                                                  
61. José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy                                           
62. Simone Bernardini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                           
63. Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina                                               
64. Michele Gazzara (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
65. Paolo Totò (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
66. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                                                     
67. Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team                                                
68. Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                                                 
69. Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                              
70. Dan Craven (Nam) Israel Cycling Academy                                                 
71. Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                                                  
72. Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                                                     
73. Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                    
74. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                           
75. Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                                                 
76. Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                                                 
77. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                                                   
78. Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                                           
79. Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team                                                
80. Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                                                     
81. Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                                                       
82. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                      
83. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
84. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                     
85. Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
86. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                                                
87. Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:03:15
88. Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                         0:06:40
89. Markus Wildauer (Aut) Tirol Cycling Team                                                
90. Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                                                  
91. Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                                                     
92. Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                                                     
93. Jaco Venter (RSA) Dimension Data                                                        
94. Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
95. Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                                              
96. Enrico Salvador (Ita) Tirol Cycling Team                                                
97. Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                  
98. Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                                                   
99. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                                                    
100. Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA                                             
101. Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                                                   
102. Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                 
103. Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                            
104. Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                                                    
105. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
106. Igor Anton (Spa) Dimension Data                                                        
107. Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina                                                    
108. Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
109. Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                      
110. Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord                                             0:10:54
111. Angelo Vitiello (Ita) D'Amico Utensilnord                                             0:11:50
DNF. Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy                                             
DNF. Pietro Di Genova (Ita) D'Amico Utensilnord                                             
DNF. Marcello Merlino (Ita) D'Amico Utensilnord                                             
DNF. Francesco Petrini (Ita) D'Amico Utensilnord                                            
DNF. Michele Scartezzini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                        
DNS. Nicolas Samparisi (Ita) D'Amico Utensilnord                                            

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

1. Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                                                   4:21:39
2. Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                                                     
3. Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                            
4. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                     
5. Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                                                    0:00:12
6. Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert                                             
7. Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                                                       
8. Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                             
9. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli                                               
10. Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                 
11. Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              
12. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                                                    
13. Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                                         
14. Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                               
15. Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
16. Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                                                         
17. Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team                                          
18. Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                                                       
19. Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert                                              
20. Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                            
21. Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert                                               
22. Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
23. Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                                                  
24. Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                          
25. Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert                                            
26. Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                                                  
27. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                           
28. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
29. Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                                               
30. Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                                                       
31. Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                               
32. Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates                                               
33. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                                                 
34. Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord                                               
35. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli                                                 
36. Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                             
37. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                     
38. Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
39. Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord                                                
40. Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro                                          
41. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli                                                
42. Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                                               
43. Nicolas Sessler (Bra) Israel Cycling Academy                                           0:00:21
44. Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                                           
45. Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA                                         
46. Ivan Ramiro Sosa (Col) Androni Giocattoli                                               
47. Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data                                         
48. Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF                                                       
49. Andrea Garosio (Ita) Bahrain-Merida                                                     
50. Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli                                                
51. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                                                  
52. Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                            0:00:27
53. Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                                             
54. Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team                                                0:03:00
55. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                      
56. Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                                                  
57. Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini                                          
58. Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
59. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                  
60. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                                                  
61. José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy                                           
62. Simone Bernardini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                           
63. Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina                                               
64. Michele Gazzara (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
65. Paolo Totò (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
66. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                                                     
67. Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team                                                
68. Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                                                 
69. Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro                                              
70. Dan Craven (Nam) Israel Cycling Academy                                                 
71. Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                                                  
72. Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                                                     
73. Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                    
74. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                           
75. Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                                                 
76. Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                                                 
77. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                                                   
78. Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                                           
79. Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team                                                
80. Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                                                     
81. Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                                                       
82. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                      
83. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
84. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                     
85. Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
86. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                                                
87. Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:03:15
88. Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                         0:06:40
89. Markus Wildauer (Aut) Tirol Cycling Team                                                
90. Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                                                  
91. Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                                                     
92. Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                                                     
93. Jaco Venter (RSA) Dimension Data                                                        
94. Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
95. Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                                              
96. Enrico Salvador (Ita) Tirol Cycling Team                                                
97. Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                  
98. Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                                                   
99. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                                                    
100. Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA                                             
101. Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                                                   
102. Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                 
103. Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                            
104. Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                                                    
105. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
106. Igor Anton (Spa) Dimension Data                                                        
107. Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina                                                    
108. Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
109. Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                      
110. Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord                                             0:10:54
111. Angelo Vitiello (Ita) D'Amico Utensilnord                                             0:11:50