pro-cycling.org
Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-27 21:36:21), kat. 2.1 (ITA); 161,5km (Lajatico - Volterra); 27 września 2017. 

  1 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert         4:03:10
  2 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 00:10
  3 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli               00:13
  4 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          00:15
  5 Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         00:18
  6 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                00:26
  7 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
  8 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                   00:28
  9 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 10 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis
 11 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina
 12 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 13 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 14 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          00:33
 15 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team         00:36
 16 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 17 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 18 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 19 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 20 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 21 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 22 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro
 23 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina
 24 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli
 25 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 26 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord               00:45
 27 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert            00:48
 28 Ivan Ramiro Sosa (Col) Androni Giocattoli
 29 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 30 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 31 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA        00:52
 32 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 33 Nicolas Sessler (Bra) Israel Cycling Academy
 34 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 35 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                 00:56
 36 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 00:58
 37 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   01:05
 38 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF                      01:11
 39 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 40 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 01:18
 41 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  01:19
 42 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli
 43 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 01:32
 44 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 45 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        02:33
 46 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team
 47 Michele Gazzara (Ita) Sangemini - Mg. K Vis            02:37
 48 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              02:40
 49 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                    02:50
 50 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord              03:37
 51 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina                    03:46
 52 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini               04:51
 53 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini - Mg. K     05:14
 54 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                     06:20
 55 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                 06:50
 56 Paolo Tot? (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                 09:38
 57 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
 58 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                      13:16
 59 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 60 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
 61 Enrico Salvador (Ita) Tirol Cycling Team
 62 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 63 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 64 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 65 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 66 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
 67 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 68 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 69 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 70 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 71 Andrea Garosio (Ita) Bahrain-Merida
 72 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 73 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 74 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
 75 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 76 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team
 77 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 78 Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team
 79 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 80 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 81 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli
NA  Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
NA  Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
NA  Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
NA  Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
NA  Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
NA  Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
NA  Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
NA  Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
NA  Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
NA  Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
NA  Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli
NA  Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
NA  Dan Craven (Nam) Israel Cycling Academy
NA  Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
NA  Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
NA  Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
NA  Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo
NA  Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
NA  Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
NA  Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
NA  Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
NA  Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
NA  Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
NA  Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team
NA  Markus Wildauer (Aut) Tirol Cycling Team
NA  Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord
NA  Angelo Vitiello (Ita) D'Amico Utensilnord
NA  Simone Bernardini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis
NA  Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis
NP  Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo

Końcowa klasyfikacja generalna:

  1 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert         8:25:01
  2 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 00:10
  3 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli               00:13
  4 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   00:14
  5 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                   00:16
  6 Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         00:18
  7 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          00:21
  8 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                00:26
  9 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              00:28
 10 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 11 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis
 12 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 13 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        00:36
 14 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team
 15 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 16 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 17 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 18 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 19 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli
 20 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 21 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro
 22 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord               00:45
 23 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              00:48
 24 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 25 Ivan Ramiro Sosa (Col) Androni Giocattoli              00:57
 26 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA        01:01
 27 Nicolas Sessler (Bra) Israel Cycling Academy
 28 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 29 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert            01:03
 30 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   01:05
 31 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 01:07
 32 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 01:18
 33 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli                01:19
 34 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF                      01:20
 35 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              02:40
 36 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                    02:50
 37 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          03:03
 38 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                 03:16
 39 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina              03:24
 40 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 41 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord              03:37
 42 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                 03:40
 43 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  04:07
 44 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini              04:20
 45 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team               05:21
 46 Michele Gazzara (Ita) Sangemini - Mg. K Vis            05:25
 47 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                 07:24
 48 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   07:39
 49 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 08:00
 50 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        09:01
 51 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                     09:08
 52 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                 09:38
 53 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          09:47
 54 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina                    10:14
 55 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini               11:19
 56 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini - Mg. K     11:42
 57 Paolo Tot? (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                 12:26
 58 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                  13:04
 59 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                      13:16
 60 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 61 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 62 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 63 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 64 Andrea Garosio (Ita) Bahrain-Merida                    13:25
 65 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli
 66 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert            13:31
 67 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     16:04
 68 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
 69 Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team
 70 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
 71 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 72 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 73 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 74 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team
 75 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 76 Enrico Salvador (Ita) Tirol Cycling Team               19:44
 77 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 78 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 79 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 80 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 81 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo