pro-cycling.org
Presidential Tour of Turkey 2017 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-10 22:56:44), kat. 2.UWT (TUR); 176,7km (Alanya - Kemer); 10 października 2017. 

1. Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                                                      3:57:26
2. Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                     
3. Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                                                     
4. Federico Zurlo (Ita) Uae Team Emirates                                                   
5. Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                                                   
6. Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                                                    
7. Simone Consonni (Ita) Uae Team Emirates                                                  
8. Jonas Koch (Ger) Ccc Sprandi Polkowice                                                   
9. Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                    
10. Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil Pro Cycling Team                               
11. Paolo Simion (Ita) Bardiani Csf                                                         
12. Enrico Barbin (Ita) Bardiani Csf                                                        
13. Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
14. Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                                                   
15. Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                                                   
16. Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
17. Michał Paluta (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                               
18. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                                
19. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe                                              
20. Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                                                     
21. Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe                                                
22. Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                                                    
23. Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                                                  
24. Gregory Habeaux (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                  
25. Marco Maronese (Ita) Bardiani Csf                                                       
26. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani Csf                                                    
27. Diego Ulissi (Ita) Uae Team Emirates                                                    
28. Przemysław Niemiec (Pol) Uae Team Emirates                                              
29. Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                                                     
30. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                      
31. Serkan Balkan (Tur) Torku Sekerspor                                                     
32. Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                       
33. Edward Ravasi (Ita) Uae Team Emirates                                                   
34. Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe                                                  
35. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani Csf                                                      
36. Mirco Maestri (Ita) Bardiani Csf                                                        
37. Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                       
38. FrantišEk Sisr (Cze) Ccc Sprandi Polkowice                                              
39. Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                                                 
40. Marco Frapporti (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   
41. Patryk Stosz (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                                
42. Ludovic Robeet (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                   
43. Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                   
44. Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   
45. Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                  0:01:47
46. Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                        
47. Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                                                   
48. Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo                                          
49. Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
50. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani Csf                                                   
51. Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                     
52. Thomas Deruette (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                  
53. Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) Uae Team Emirates                                     
54. Danilo Celano (Ita) Caja Rural - Seguros Rga                                            
55. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
56. Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                    
57. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                 
58. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina - Selle Italia                                     
59. Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                     
60. Onur Balkan (Tur)                                                                       
61. Christopher Butler (USA) Caja Rural - Seguros Rga                                       
62. Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                 
63. Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
64. Raphael Pires (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                        
65. Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros Rga                                              
66. Lukas Spengler (Swi) Wb Veranclassic Aquality Protect                                   
67. Jimmy Duquennoy (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                  
68. Julien Stassen (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                   
69. Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                                                   
70. Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                                                   
71. David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                       
72. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                       
73. Simone Sterbini (Ita) Bardiani Csf                                                      
74. Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                     
75. Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                   
76. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                                                    
77. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
78. Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                                                   
79. Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                     
80. Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                      
81. Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                     
82. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina - Selle Italia                                     0:02:58
83. Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor                                                    
84. Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                                                       
85. Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe                                             0:03:38
86. Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                                                  
87. Batuhan Özgür (Tur) Torku Sekerspor                                                     
88. Piotr Brożyna (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                               
89. Leszek Pluciński (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                            
90. Mateusz Taciak (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                              
91. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                     
92. Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor                                                     
93. Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                                                   0:05:47
94. Vegard Stake Laengen (Nor) Uae Team Emirates                                            
95. Marko Kump (Slo) Uae Team Emirates                                                      
96. Christophe Masson (Fra) Wb Veranclassic Aquality Protect                                
97. Kamil Małecki (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                               
98. Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                
99. Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                    
100. Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                               
101. Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                               
102. Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                           
DNF. Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                      
DNF. Justin Jules (Fra) Wb Veranclassic Aquality Protect                                    

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

1. Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                                                      3:57:16
2. Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                    0:00:04
3. Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                                                    0:00:06
4. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani Csf                                                    0:00:07
5. Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
6. Diego Ulissi (Ita) Uae Team Emirates                                                    0:00:08
7. Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                 
8. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                       0:00:09
9. Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                                                    
10. Federico Zurlo (Ita) Uae Team Emirates                                                 0:00:10
11. Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                                                  
12. Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                                                   
13. Simone Consonni (Ita) Uae Team Emirates                                                 
14. Jonas Koch (Ger) Ccc Sprandi Polkowice                                                  
15. Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                   
16. Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil Pro Cycling Team                               
17. Paolo Simion (Ita) Bardiani Csf                                                         
18. Enrico Barbin (Ita) Bardiani Csf                                                        
19. Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
20. Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                                                   
21. Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                                                   
22. Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
23. Michał Paluta (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                               
24. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                                
25. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe                                              
26. Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                                                     
27. Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe                                                
28. Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                                                    
29. Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                                                  
30. Gregory Habeaux (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                  
31. Marco Maronese (Ita) Bardiani Csf                                                       
32. Przemysław Niemiec (Pol) Uae Team Emirates                                              
33. Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                                                     
34. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                      
35. Serkan Balkan (Tur) Torku Sekerspor                                                     
36. Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                       
37. Edward Ravasi (Ita) Uae Team Emirates                                                   
38. Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe                                                  
39. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani Csf                                                      
40. Mirco Maestri (Ita) Bardiani Csf                                                        
41. Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                       
42. FrantišEk Sisr (Cze) Ccc Sprandi Polkowice                                              
43. Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                                                 
44. Marco Frapporti (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   
45. Patryk Stosz (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                                
46. Ludovic Robeet (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                   
47. Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                   
48. Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   
49. Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                        
50. Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                                                   
51. Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo                                          
52. Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
53. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani Csf                                                   
54. Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                     
55. Thomas Deruette (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                  
56. Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) Uae Team Emirates                                     
57. Danilo Celano (Ita) Caja Rural - Seguros Rga                                            
58. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
59. Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                    
60. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                 
61. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina - Selle Italia                                     
62. Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                     
63. Onur Balkan (Tur)                                                                       
64. Christopher Butler (USA) Caja Rural - Seguros Rga                                       
65. Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
66. Raphael Pires (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                        
67. Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros Rga                                              
68. Lukas Spengler (Swi) Wb Veranclassic Aquality Protect                                   
69. Jimmy Duquennoy (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                  
70. Julien Stassen (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect                                   
71. Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                                                   
72. Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                                                   
73. David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                       
74. Simone Sterbini (Ita) Bardiani Csf                                                      
75. Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                     
76. Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                   
77. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                                                    
78. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
79. Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                     
80. Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                      
81. Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                     
82. Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor                                                    
83. Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                                                       
84. Batuhan Özgür (Tur) Torku Sekerspor                                                     
85. Piotr Brożyna (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                               
86. Leszek Pluciński (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                            
87. Mateusz Taciak (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                              
88. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                     
89. Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor                                                     
90. Vegard Stake Laengen (Nor) Uae Team Emirates                                            
91. Marko Kump (Slo) Uae Team Emirates                                                      
92. Christophe Masson (Fra) Wb Veranclassic Aquality Protect                                
93. Kamil Małecki (Pol) Ccc Sprandi Polkowice                                               
94. Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                
95. Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros Rga                                    
96. Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                
97. Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                            
98. Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                  0:01:57
99. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina - Selle Italia                                     0:03:08
100. Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe                                            0:03:48
101. Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                                                 
102. Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                                                  0:05:57