pro-cycling.org
Presidential Tour of Turkey 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-11 21:38:41), kat. 2.UWT (TUR); 206km (Kumluca - Fethiye); 11 października 2017. 

  1 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                   6:02:06
  2 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo
  3 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
  4 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec
  5 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  6 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
  7 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec
  8 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team
  9 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 10 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice             00:02
 11 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil
 12 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 13 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team
 14 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe
 15 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 16 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 17 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 18 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 19 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic
 20 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 21 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 22 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic
 23 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 24 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
 25 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe
 26 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural
 27 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 28 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 29 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 30 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 31 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo
 32 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team
 33 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec
 34 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 35 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 36 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 37 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo
 38 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 39 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 40 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec
 41 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 42 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team
 43 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina
 44 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 45 Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe
 46 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 47 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 48 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team
 49 Christopher Butler (USA) Caja Rural
 50 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 51 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil
 52 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 53 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 54 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 55 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
 56 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 57 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team
 58 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates
 59 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   00:13
 60 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil
 61 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina
 62 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 63 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec
 64 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
 65 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 66 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil
 67 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo
 68 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 69 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 70 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic
 72 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo
 73 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic
 74 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                  00:21
 75 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec              00:24
 76 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team
 77 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic                  00:25
 78 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
 79 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     00:38
 80 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   00:52
 81 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic                   00:54
 82 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe
 83 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Bras     01:50
 84 Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil
 85 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 86 Onur Balkan (Tur) Turkish national team
 87 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 88 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                     01:54
 89 Marco Frapporti (Ita) Androni - Sidermec               01:58
 90 Raphael Pires (Bra) Soul Brasil
 91 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec
 92 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 93 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 02:21
 94 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 95 Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe             02:58
 96 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                 04:14
 97 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 98 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil                00:13
 99 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                   06:04
100 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic
DNF Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
DNS Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                   9:59:12
  2 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                   00:10
  3 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec                00:14
  4 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  00:16
  5 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   00:19
  6 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
  7 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
  8 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec
  9 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                00:20
 10 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
 11 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 12 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec
 13 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team
 14 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil
 15 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team            00:21
 16 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                 00:22
 17 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil
 18 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 19 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 20 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural
 21 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 22 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 23 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 24 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 25 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 26 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 27 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe
 28 Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe
 29 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 30 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 31 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team
 32 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 33 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina
 34 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 35 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo
 36 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo
 37 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 38 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic
 39 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team
 40 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
 41 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec
 42 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team
 43 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 44 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 45 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 46 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 47 Christopher Butler (USA) Caja Rural
 48 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates
 49 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 50 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 51 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 52 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic
 53 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team
 54 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 55 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 56 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
 57 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 58 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 59 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil                00:31
 60 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                 00:33
 61 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 62 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo
 63 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 64 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic
 65 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil
 66 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec
 67 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina
 68 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 69 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 70 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic
 71 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo
 72 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 73 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 74 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil
 75 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                  00:41
 76 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec              00:44
 77 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team
 78 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   00:45
 79 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic
 80 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     00:57
 81 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   01:12
 82 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe             01:14
 83 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic
 84 Onur Balkan (Tur) Turkish national team                02:10
 85 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 86 Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil
 87 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 88 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                     02:14
 89 Marco Frapporti (Ita) Androni - Sidermec               02:18
 90 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec
 91 Raphael Pires (Bra) Soul Brasil
 92 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 93 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 02:41
 94 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 95 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Bras     03:57
 96 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 04:34
 97 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   06:24
 98 Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe             06:56
 99 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                 08:12
100 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                   12:11