pro-cycling.org
Presidential Tour of Turkey 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-13 21:16:52), kat. 2.UWT (TUR); 205,3km (Marmaris - Selcuk); 13 października 2017. 

  1 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                 5:36:03
  2 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    00:05
  3 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triesti     00:09
  4 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec                00:11
  5 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                    00:17
  6 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
  7 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec             00:32
  8 Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe
  9 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates             00:34
 10 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     00:37
 11 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                   00:39
 12 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo         00:50
 13 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 14 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural                01:01
 15 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirate     01:03
 16 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil
 17 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 18 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural                  01:12
 19 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     01:17
 20 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                 01:22
 21 Christopher Butler (USA) Caja Rural
 22 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina     01:24
 23 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 24 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe                 01:32
 25 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo
 26 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo
 27 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     01:44
 28 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                01:47
 29 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice              01:53
 30 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team                02:13
 31 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           02:15
 32 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 33 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       02:26
 34 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe
 35 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo
 36 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                  02:29
 37 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team              02:34
 38 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team              02:35
 39 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo                    02:46
 40 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  02:52
 41 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic                   03:18
 42 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic                03:33
 43 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 44 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec               03:59
 45 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic                  04:08
 46 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural                    04:15
 47 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   04:19
 48 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic                   04:51
 49 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team              05:01
 50 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  05:12
 51 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 52 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil                05:45
 53 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 54 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil
 55 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec              06:23
 56 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec
 57 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  06:56
 58 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           07:59
 59 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   08:04
 60 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 61 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo
 62 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team
 63 Onur Balkan (Tur) Turkish national team
 64 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic                  09:03
 65 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice               09:18
 66 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 67 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 68 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 69 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Bras     11:45
 70 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 11:55
 71 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
 72 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic
 73 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 74 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
 75 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 76 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 77 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 78 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 79 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
 80 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec              12:15
 81 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   12:24
 82 Danilo Celano (Ita) Caja Rural                         14:02
 83 Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil                     14:25
 84 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil
 85 Raphael Pires (Bra) Soul Brasil                        14:26
 86 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil
 87 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     14:31
 88 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 89 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team
 90 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe
 91 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 92 Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe
 93 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec
 94 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team
 95 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 14:56
 96 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe
 97 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
 98 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                     14:59
 99 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                15:37

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                19:00:50
  2 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    00:12
  3 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec                00:24
  4 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triesti     00:29
  5 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                    00:30
  6 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
  7 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec             00:42
  8 Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe               00:45
  9 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates             00:47
 10 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     00:50
 11 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo         01:03
 12 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural                01:14
 13 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 14 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil               01:16
 15 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 16 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural                  01:25
 17 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                   01:27
 18 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates
 19 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     01:30
 20 Christopher Butler (USA) Caja Rural                    01:35
 21 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice             01:37
 22 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe                 01:45
 23 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                 01:46
 24 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina     01:48
 25 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    02:07
 26 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                02:11
 27 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team                02:24
 28 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team               02:28
 29 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 30 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       02:39
 31 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 32 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo                    02:59
 33 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  03:05
 34 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                  03:15
 35 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe             03:31
 36 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team              03:35
 37 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice              03:57
 38 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team              04:13
 39 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec               04:23
 40 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural                    04:28
 41 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   04:29
 42 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic                04:34
 43 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     04:41
 44 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       05:22
 45 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  05:25
 46 Rafael Reis (Por) Caja Rural                           05:58
 47 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic                   06:11
 48 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team              06:39
 49 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil                06:53
 50 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic                   07:06
 51 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil                07:42
 52 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                  08:59
 53 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic                  09:27
 54 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 09:42
 55 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  09:45
 56 Frantiekk Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice             10:19
 57 Onur Balkan (Tur) Turkish national team                11:02
 58 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec              12:00
 59 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice               12:02
 60 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic
 61 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   12:05
 62 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                 12:06
 63 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                  12:08
 64 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 12:29
 65 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec              12:36
 66 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  12:50
 67 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo                      13:05
 68 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        13:31
 69 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec              13:59
 70 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                   14:16
 71 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                     14:40
 72 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                     14:44
 73 Danilo Celano (Ita) Caja Rural                         15:01
 74 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice              15:09
 75 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                 15:20
 76 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                  15:28
 77 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                15:44
 78 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 79 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team            15:48
 80 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                      16:09
 81 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina                   17:03
 82 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic                  17:58
 83 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 19:40
 84 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   20:03
 85 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 21:05
 86 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     21:38
 87 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec                22:08
 88 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   22:14
 89 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                 22:16
 90 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team
 91 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil            22:21
 92 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil                        22:22
 93 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team             22:34
 94 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Bras     23:05
 95 Raphael Pires (Bra) Soul Brasil                        24:07
 96 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                     25:45
 97 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                 27:30
 98 Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe             27:37
 99 Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil                     32:02