pro-cycling.org
Tour of Guangxi 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-20 20:39:57), kat. 2.UWT (CHN); 156,7km (Qinzhou - Nanning); 20 października 2017. 

  1 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick-Step Floors      3:43:54
  2 Maximilian Richard Walscheid (Ger) Team Sunweb
  3 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
  4 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
  5 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
  6 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
  7 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
  8 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
  9 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 10 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 11 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 12 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
 13 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
 14 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 15 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
 16 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 17 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 18 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 19 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 20 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 21 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 22 Nuno Bico (Por) Movistar Team
 23 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 24 Wout Poels (Ned) Team Sky
 25 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 26 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 27 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 28 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 29 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 30 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe
 31 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 32 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 33 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 34 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
 35 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
 36 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 37 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 38 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 39 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 40 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 41 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 42 Hugh John Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 43 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 44 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 45 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 46 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
 47 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 48 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 49 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 50 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 51 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
 52 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 53 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 54 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 55 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 56 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 57 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 58 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 59 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
 60 Kristijan ?urasek (Cro) UAE Team Emirates
 61 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 62 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 63 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 64 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 65 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
 66 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 67 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 68 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 69 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 70 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
 71 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 72 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 73 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 74 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 75 Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe
 76 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
 77 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 78 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 79 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 80 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 81 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 82 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data
 83 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
 84 Niccolo' Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 85 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 86 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 87 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 88 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 89 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 90 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 91 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 92 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
 93 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
 94 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 95 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac
 96 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo
 97 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
 98 Owain Doull (GBr) Team Sky                             00:20
 99 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe               00:23
100 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   00:27
101 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     00:28
102 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo               00:47
103 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     01:00
104 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       01:10
105 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         01:13
106 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
107 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                     01:14
108 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   01:29
109 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
110 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini
111 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
112 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                          01:35
113 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                           01:44
114 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                       01:47
115 Robert Thomas Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo          01:52
116 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     01:56
117 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
118 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb
119 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  03:10
120 Ángel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin
121 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            03:40
DNF Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Team Sky

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick-Step Floors      6:03:35
  2 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                   00:05
  3 Maximilian Richard Walscheid (Ger) Team Sunweb         00:14
  4 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  5 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 00:16
  6 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
  7 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                  00:16
  8 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                      00:17
  9 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 10 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 11 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                            00:18
 12 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data
 13 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    00:19
 14 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                00:20
 15 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
 16 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 17 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 18 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
 19 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
 20 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 21 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
 22 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 23 Nuno Bico (Por) Movistar Team
 24 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 25 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 26 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 27 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 28 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 29 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
 30 Wout Poels (Ned) Team Sky
 31 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 32 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 33 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 34 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 35 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 36 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe
 37 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
 38 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 39 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 40 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 41 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 42 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 43 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 44 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
 45 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 46 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 47 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 48 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
 49 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
 50 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 51 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 52 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
 53 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 54 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 55 Kristijan ?urasek (Cro) UAE Team Emirates
 56 Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe
 57 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 58 Hugh John Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 59 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 60 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 61 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
 62 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 63 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 64 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
 65 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
 66 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
 67 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 68 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 69 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 70 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 71 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
 72 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 73 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 74 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 75 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 76 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 77 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 78 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 79 Niccolo' Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 80 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo
 81 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 82 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 83 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 84 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 85 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 86 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 87 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 88 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 89 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 90 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe               00:43
 91 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   00:47
 92 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     00:48
 93 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             00:50
 94 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini         00:55
 95 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  00:57
 96 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo               01:07
 97 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      01:11
 98 Owain Doull (GBr) Team Sky                             01:12
 99 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     01:20
100 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 01:25
101 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       01:27
102 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              01:33
103 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                     01:34
104 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac               02:04
105 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
106 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
107 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                       02:07
108 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                          02:13
109 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     02:16
110 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
111 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   02:34
112 Robert Thomas Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo          02:40
113 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
114 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini
115 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        03:01
116 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         03:25
117 Ángel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin              03:30
118 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                03:33
119 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                03:54
120 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            04:37
121 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  05:05