pro-cycling.org
Tour of Guangxi 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-21 21:05:21), kat. 2.UWT (CHN); 125,4km (Nanning City - Nanning City); 21 października 2017. 

  1 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors             2:41:57
  2 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb
  3 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
  4 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
  5 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
  6 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
  7 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
  8 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi
  9 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 10 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 11 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
 12 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 13 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
 14 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 15 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
 16 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 17 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
 18 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
 19 Valerio Conti (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 20 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
 21 Miguel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 22 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
 23 Nuno Bico (Por) Movistar Team
 24 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Abu Dhabi
 25 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 26 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 27 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 28 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 29 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 30 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 31 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 32 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 33 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 34 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 35 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 36 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 37 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 38 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 39 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 40 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 41 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 42 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 43 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 44 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 45 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 46 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 47 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
 48 Gijs Van Hoeck (Bel) Team LottNl-Jumbo
 49 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 50 Daan Olivier (Ned) Team LottNl-Jumbo
 51 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 52 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
 53 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 54 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Abu Dhabi
 55 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 56 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
 57 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 58 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 59 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 60 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo
 61 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida
 62 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 63 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 64 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 65 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 66 Wout Poels (Ned) Team Sky
 67 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 68 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 69 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 70 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 71 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
 72 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 73 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
 74 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 75 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 76 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 77 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
 78 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 79 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe
 80 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 81 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 82 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 83 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 84 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb
 85 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 86 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac
 87 Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe
 88 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
 89 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
 90 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 91 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 92 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
 93 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 94 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 95 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 96 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 97 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
 98 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 99 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
100 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
101 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
102 Matteo Bono (Ita) Team UAE Abu Dhabi
103 Nicolas Dougall (RSa) Dimension Data
104 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
105 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
106 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
107 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
108 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
109 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
110 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
111 Owain Doull (GBr) Team Sky
112 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
113 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     00:17
114 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         00:18
115 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo                      00:21
116 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   01:11
117 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        01:13
118 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini
119 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
120 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
121 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            03:43

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors             8:45:22
  2 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                   00:13
  3 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                        00:18
  4 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo             00:24
  5 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 00:26
  6 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
  7 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
  8 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
  9 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                      00:27
 10 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 11 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 12 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 13 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 14 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 15 Nuno Bico (Por) Movistar Team                          00:28
 16 Nicolas Dougall (RSa) Dimension Data
 17 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    00:29
 18 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi               00:30
 19 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
 20 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 21 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 22 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 23 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Abu Dhabi
 24 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
 25 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 26 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 27 Valerio Conti (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 28 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 29 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 30 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 31 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 32 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
 33 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 34 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 35 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 36 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
 37 Wout Poels (Ned) Team Sky
 38 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
 39 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
 40 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 41 Miguel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 42 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 43 Daan Olivier (Ned) Team LottNl-Jumbo
 44 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 45 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 46 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 47 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 48 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 49 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 50 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 51 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe
 52 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 53 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 54 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 55 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 56 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 57 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Abu Dhabi
 58 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
 59 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
 60 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 61 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 62 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 63 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 64 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 65 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 66 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
 67 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
 68 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 69 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 70 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 71 Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe
 72 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 73 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 74 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo
 75 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 76 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 77 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 78 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 79 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 80 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 81 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 82 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 83 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 84 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 85 Matteo Bono (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 86 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 87 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 88 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 89 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo                      00:51
 90 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe               00:53
 91 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     00:57
 92 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 93 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             01:00
 94 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini         01:05
 95 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  01:07
 96 Gijs Van Hoeck (Bel) Team LottNl-Jumbo                 01:17
 97 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      01:21
 98 Owain Doull (GBr) Team Sky                             01:22
 99 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     01:30
100 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 01:35
101 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       01:37
102 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              01:43
103 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                     01:44
104 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac               02:14
105 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
106 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
107 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                       02:17
108 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                          02:23
109 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     02:43
110 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo                 02:50
111 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
112 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                     03:39
113 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                    03:40
114 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                03:43
115 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         03:53
116 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   03:55
117 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini                04:03
118 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                04:04
119 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        04:24
120 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  06:28
121 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            08:30