pro-cycling.org
Tour of Guangxi 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-22 21:22:28), kat. 2.UWT (CHN); 151km (Nanning - Nongla); 22 października 2017. 

  1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                       3:23:18
  2 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
  3 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    00:04
  4 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors             00:06
  5 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
  6 Wout Poels (Ned) Team Sky                              00:12
  7 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Abu Dhabi
  8 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                    00:17
  9 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                    00:20
 10 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                   00:22
 11 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                      00:25
 12 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                        00:29
 13 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 14 Valerio Conti (Ita) Team UAE Abu Dhabi                 00:32
 15 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
 16 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 17 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                    00:34
 18 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 19 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                            00:46
 20 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     00:48
 21 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                      00:53
 22 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                       00:57
 23 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                    01:05
 24 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
 25 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 26 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 27 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 28 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal                   01:17
 29 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  01:25
 30 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   01:27
 31 Nuno Bico (Por) Movistar Team
 32 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 33 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             01:38
 34 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 35 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 36 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 37 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   02:08
 38 Matteo Bono (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 39 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            02:32
 40 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    02:35
 41 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe                     02:49
 42 Nicolas Dougall (RSa) Dimension Data                   03:08
 43 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo             03:11
 44 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
 45 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  03:20
 46 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
 47 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  03:31
 48 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 49 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
 50 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            03:34
 51 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          03:37
 52 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 53 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  03:40
 54 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi                03:41
 55 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     03:48
 56 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi               03:52
 57 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 58 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     04:07
 59 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 60 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                     04:18
 61 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                05:06
 62 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 63 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
 64 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 65 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 66 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 67 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 68 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 69 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 70 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 71 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 72 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
 73 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 74 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
 75 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 76 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
 77 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 78 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 79 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 80 Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe
 81 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       06:02
 82 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                          06:15
 83 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
 84 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              06:55
 85 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 86 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 87 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini         07:30
 88 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini                07:39
 89 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini        07:41
 90 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  07:46
 91 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   08:21
 92 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
 93 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 94 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             08:32
 95 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 96 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                08:46
 97 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo         09:05
 98 Gijs Van Hoeck (Bel) Team LottNl-Jumbo
 99 Miguel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
100 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
101 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
102 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
103 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
104 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
105 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Abu Dhabi
106 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
107 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                        09:14
108 Owain Doull (GBr) Team Sky                             09:19
109 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            09:28
110 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                     09:56
111 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    10:10
112 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
113 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  10:20
114 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        10:27
115 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 12:13
116 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   12:33
117 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                13:09
118 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini            13:17
DNF Federico Zurlo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
DNF Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
DNF Michael Matthews (Aus) Team Sunweb

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                      12:09:00
  2 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     00:04
  3 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    00:09
  4 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors             00:13
  5 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                      00:16
  6 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Abu Dhabi                 00:22
  7 Wout Poels (Ned) Team Sky
  8 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                   00:27
  9 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
 10 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                   00:29
 11 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                    00:30
 12 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                      00:35
 13 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott                  00:38
 14 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                        00:39
 15 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 16 Valerio Conti (Ita) Team UAE Abu Dhabi                 00:42
 17 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 18 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                    00:44
 19 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                            00:53
 20 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     00:58
 21 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                      01:03
 22 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                       01:07
 23 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                    01:15
 24 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
 25 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 26 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 27 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal                   01:27
 28 Nuno Bico (Por) Movistar Team                          01:35
 29 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 30 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   01:37
 31 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 32 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                      01:48
 33 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 34 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     02:15
 35 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             02:18
 36 Matteo Bono (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 37 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      02:39
 38 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            02:42
 39 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    02:45
 40 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 41 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe                     02:59
 42 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo             03:15
 43 Nicolas Dougall (RSa) Dimension Data                   03:16
 44 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  03:30
 45 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                  03:37
 46 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            03:38
 47 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data              03:47
 48 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 49 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  03:50
 50 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi                03:51
 51 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe               03:53
 52 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     03:58
 53 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                       03:59
 54 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi               04:02
 55 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 56 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                        04:17
 57 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  04:18
 58 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                     04:28
 59 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors               04:46
 60 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac            05:05
 61 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    05:12
 62 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                       05:16
 63 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 64 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 65 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
 66 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
 67 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 68 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 69 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 70 Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe
 71 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 72 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 73 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 74 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 06:21
 75 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                     06:30
 76 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     06:37
 77 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac               07:00
 78 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           07:02
 79 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                       07:03
 80 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              07:05
 81 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       07:19
 82 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     07:29
 83 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini        07:51
 84 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini         08:15
 85 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                          08:18
 86 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   08:31
 87 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 88 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             08:42
 89 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 90 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                08:50
 91 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                        09:12
 92 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky                        09:15
 93 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
 94 Miguel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 95 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 96 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Abu Dhabi
 97 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
 98 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo
 99 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo                 09:25
100 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         09:48
101 Gijs Van Hoeck (Bel) Team LottNl-Jumbo                 10:02
102 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    10:20
103 Owain Doull (GBr) Team Sky                             10:21
104 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  10:24
105 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                           10:59
106 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini                11:22
107 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              11:33
108 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   11:56
109 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                12:09
110 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 12:19
111 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                    12:25
112 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   12:43
113 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                     13:13
114 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                13:19
115 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini            13:27
116 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  13:54
117 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        14:31
118 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            17:34