pro-cycling.org
Santos Women's Tour 2018 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-13 18:54:02), kat. 2.1 (AUS); 122,4km (The Bend Motorsport Park - Hahndorf); 13 stycznia 2018. 

1. Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott                                                    3:47:24
2. Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                                               0:00:07
3. Grace Brown (Aus) Holden Team Gusto Racing                                              0:00:59
4. Katrin Garfoot (Aus) UniSA-Australia                                                    0:01:33
5. Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton Scott                                                     0:01:34
6. Emma Grant (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                       0:01:35
7. Mikayla Harvey (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  0:01:38
8. Grace Anderson (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  0:01:40
9. Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                                                        
10. Marlies Mejias Garcia (Cub) Twenty20 p/b Sho - Air                                      
11. Shannon Malseed (Aus) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                  
12. Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott                                            0:01:44
13. Katarzyna Pawłowska (Pol) Team Virtu Cycling                                           0:01:46
14. Kathrin Hammes (Ger) Trek - Drops                                                      0:01:50
15. Taryn Heather (Aus) Specialized Women's Racing                                          
16. Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott                                                       0:01:53
17. Alice Cobb (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                      0:01:56
18. Anouska Koster (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                         
19. Sharlotte Lucas (NZl) Specialized Women's Racing                                        
20. Deborah Paine (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  0:01:59
21. Erica Magnaldi (Ita) BePink                                                             
22. Eva Buurman (Ned) Trek - Drops                                                         0:02:01
23. Kate McIlroy (NZl) Specialized Women's Racing                                           
24. Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                                                   0:02:02
25. Riejanne Markus (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                       0:02:04
26. Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster International                                       0:02:06
27. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                                                 0:02:12
28. Abigail Van Twisk (GBr) Trek - Drops                                                    
29. Alexandra Manly (Aus) Mitchelton Scott                                                 0:02:15
30. Linda Villumsen (NZl) Team Virtu Cycling                                               0:02:16
31. Shayna Powless (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                            0:02:20
32. Amy Cure (Aus) Wiggle High5                                                            0:02:24
33. Lauren Kitchen (Aus) UniSA-Australia                                                    
34. Maeve Plouffe (Aus) TIS Racing                                                         0:02:29
35. Alison Jackson (Can) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                  0:02:30
36. Georgia Baker (Aus) TIS Racing                                                         0:02:34
37. Jessica Mundy (Aus) TIS Racing                                                         0:02:37
38. Rachel Neylan (Aus) UniSA-Australia                                                    0:02:38
39. Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling                                             0:02:39
40. Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                       0:02:47
41. Erica Clevenger (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                            
42. Ashlee Ankudinoff (Aus) Specialized Women's Racing                                     0:02:49
43. Lucy Bechtel (Aus) Specialized Women's Racing                                           
44. Scotti Lechuga-Wilborn (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                    0:02:55
45. Kathryn Buss (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:03:02
46. Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott                                                   0:03:05
47. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                                                    
48. Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                                                        0:03:08
49. Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5                                                    0:03:09
50. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            0:03:51
51. Emilie Moberg (Nor) Team Virtu Cycling                                                  
52. Trine Schmidt (Den) Team Virtu Cycling                                                 0:03:59
53. Molly Weaver (GBr) Trek - Drops                                                        0:04:11
54. Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                                                     0:04:34
55. Tiffany Cromwell (Aus) UniSA-Australia                                                  
56. Bronwyn Macgregor (NZl) Maaslandster International                                     0:05:12
57. Lauretta Hanson (Aus) UniSA-Australia                                                  0:06:34
58. Karlijn Swinkels (Ned) Ale Cipollini                                                   0:13:48
59. Margot Clyne (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                               
60. Kristina Clonan (Aus) TIS Racing                                                        
61. Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling                                             0:13:50
62. Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                                                   0:13:51
63. Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                                                   
64. Carlee Taylor (Aus) Holden Team Gusto Racing                                            
65. Ella Bloor (Aus) Specialized Women's Racing                                            0:15:53
66. Megan Scott (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                            0:17:14
67. Rylee McMullen (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:18:23
68. Georgia Whitehouse (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                     0:18:52
69. Gina Ricardo (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:18:36
70. Holly Breck (USA) Cylance Pro Cycling                                                  0:18:38
71. Angela Smith (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:18:39
72. Danielle Morshead (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                          
73. Kendall Ryan (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:18:51
74. Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling                                           
75. Tayler Wiles (USA) Trek - Drops                                                        0:18:56
76. Francesca Pattaro (Ita) BePink                                                          
77. Silvia Valsecchi (Ita) BePink                                                          0:19:04
78. Annasley Park (GBr) Trek - Drops                                                        
OTL. Yasue Nakahara (Jpn) Maaslandster International                                        
DNF. Katia Ragusa (Ita) BePink                                                              
DNF. Rippon Lydia (NZl) Vantage New Zealand National Team                                   
DNF. Jer Ling Serene Lee (Sin) Maaslandster International                                   
DNF. Kimberley Wells (Aus) Holden Team Gusto Racing                                         
DNF. Breanna Hargrave (Aus) TIS Racing                                                      

klasyfikacja generalna po 3. etapie:

1. Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott                                                    9:39:52
2. Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                                               0:00:29
3. Katrin Garfoot (Aus) UniSA-Australia                                                    0:01:30
4. Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton Scott                                                     0:01:36
5. Grace Brown (Aus) Holden Team Gusto Racing                                              0:01:54
6. Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott                                             0:02:07
7. Shannon Malseed (Aus) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                  0:02:09
8. Kate McIlroy (NZl) Specialized Women's Racing                                           0:02:25
9. Grace Anderson (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  0:02:42
10. Emma Grant (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                      0:02:46
11. Taryn Heather (Aus) Specialized Women's Racing                                         0:02:49
12. Kathrin Hammes (Ger) Trek - Drops                                                       
13. Mikayla Harvey (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:02:54
14. Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                                                   0:03:03
15. Katarzyna Pawłowska (Pol) Team Virtu Cycling                                           0:03:13
16. Linda Villumsen (NZl) Team Virtu Cycling                                               0:03:15
17. Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                                                      0:03:19
18. Sharlotte Lucas (NZl) Specialized Women's Racing                                       0:03:25
19. Abigail Van Twisk (GBr) Trek - Drops                                                   0:03:26
20. Amy Cure (Aus) Wiggle High5                                                             
21. Erica Magnaldi (Ita) BePink                                                            0:03:29
22. Eva Buurman (Ned) Trek - Drops                                                         0:03:31
23. Lauren Kitchen (Aus) UniSA-Australia                                                   0:03:40
24. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                                                 0:03:56
25. Shayna Powless (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                            0:04:07
26. Alison Jackson (Can) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                  0:04:13
27. Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling                                             0:04:14
28. Marlies Mejias Garcia (Cub) Twenty20 p/b Sho - Air                                     0:04:16
29. Georgia Baker (Aus) TIS Racing                                                         0:04:18
30. Deborah Paine (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  0:04:20
31. Rachel Neylan (Aus) UniSA-Australia                                                     
32. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                                                   0:04:36
33. Maeve Plouffe (Aus) TIS Racing                                                         0:04:39
34. Scotti Lechuga-Wilborn (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                    0:04:50
35. Anouska Koster (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                         
36. Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                       0:04:57
37. Alexandra Manly (Aus) Mitchelton Scott                                                 0:05:10
38. Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster International                                       0:05:26
39. Jessica Mundy (Aus) TIS Racing                                                         0:05:31
40. Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                                                        0:05:32
41. Riejanne Markus (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                       0:05:37
42. Molly Weaver (GBr) Trek - Drops                                                        0:05:41
43. Ashlee Ankudinoff (Aus) Specialized Women's Racing                                     0:05:42
44. Erica Clevenger (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                            
45. Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott                                                       0:06:00
46. Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott                                                    
47. Lucy Bechtel (Aus) Specialized Women's Racing                                          0:06:07
48. Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                                                     0:06:21
49. Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5                                                    0:06:49
50. Tiffany Cromwell (Aus) UniSA-Australia                                                 0:07:29
51. Bronwyn Macgregor (NZl) Maaslandster International                                     0:08:07
52. Emilie Moberg (Nor) Team Virtu Cycling                                                 0:08:24
53. Trine Schmidt (Den) Team Virtu Cycling                                                 0:08:33
54. Lauretta Hanson (Aus) UniSA-Australia                                                  0:09:25
55. Kathryn Buss (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:12:33
56. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            0:14:39
57. Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                                                   0:15:54
58. Karlijn Swinkels (Ned) Ale Cipollini                                                   0:16:18
59. Kristina Clonan (Aus) TIS Racing                                                       0:16:58
60. Carlee Taylor (Aus) Holden Team Gusto Racing                                           0:16:59
61. Margot Clyne (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                              0:17:56
62. Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling                                             0:18:21
63. Ella Bloor (Aus) Specialized Women's Racing                                            0:19:15
64. Alice Cobb (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                      0:20:06
65. Megan Scott (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                            0:20:42
66. Georgia Whitehouse (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                     0:20:54
67. Holly Breck (USA) Cylance Pro Cycling                                                  0:22:01
68. Francesca Pattaro (Ita) BePink                                                         0:22:55
69. Tayler Wiles (USA) Trek - Drops                                                         
70. Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling                                          0:23:25
71. Rylee McMullen (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:23:58
72. Kendall Ryan (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:24:02
73. Angela Smith (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:24:35
74. Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                                                  0:26:47
75. Danielle Morshead (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                         0:29:21
76. Silvia Valsecchi (Ita) BePink                                                          0:31:39
77. Annasley Park (GBr) Trek - Drops                                                       0:35:25
78. Gina Ricardo (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:39:01