pro-cycling.org
Santos Tour Down Under 2018 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-16 13:05:03), kat. 2.UWT (AUS); 145km (Port Adelaide - Lyndoch); 16 stycznia 2017. 

  1 Andre Greipel (Ger) Lotto Soudal                     3:50:21
  2 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott
  3 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
  4 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors
  5 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  6 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
  7 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin
  8 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
  9 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
 10 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 11 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team
 12 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo
 13 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott
 14 Chris Lawless (GBr) Team Sky
 15 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
 16 Sam Welsford (Aus) UniSA-Australia
 17 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 18 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
 19 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 20 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ
 21 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 22 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo
 23 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Movistar Team
 24 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
 25 Steele von Hoff (Aus) UniSA-Australia
 26 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 27 Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ
 28 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ
 29 Mickael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 30 Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo
 31 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
 32 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 33 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 34 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
 35 Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ
 36 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 37 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 38 Logan Owen (USA) EF Education First
 39 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates
 40 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Sky
 41 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 42 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 43 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
 44 Simon Clarke (Aus) EF Education First
 45 Jon Izagirre Insausti (Spa) Bahrain-Merida
 46 Mitchell Docker (Aus) EF Education First
 47 Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott
 48 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 49 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
 50 Tom Jelte Slagter (Ned) Dimension Data
 51 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 52 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 53 Daan Olivier (Ned) LottoNL-Jumbo
 54 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 55 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 56 Brendan Canty (Aus) EF Education First
 57 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 58 Nathan Earle (Aus) UniSA-Australia
 59 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 60 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 61 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 62 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo
 63 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 64 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
 65 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team
 66 Ruben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 67 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 68 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 69 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 70 Scott Davies (GBr) Dimension Data
 71 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ
 72 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida
 73 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 74 Michael Morkov (Den) Quick-Step Floors
 75 Nuno Bico (Por) Movistar Team
 76 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 77 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 78 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 79 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 80 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 81 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data
 82 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Bahrain-Merida
 83 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
 84 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 85 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
 86 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 87 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 88 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 89 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
 90 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 91 William Clarke (Aus) EF Education First
 92 Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team
 93 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
 94 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 95 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 96 Thomas Scully (NZl) EF Education First
 97 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo
 98 Daniel Moreno Fernandez (Spa) EF Education First
 99 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
100 Alex Porter (Aus) UniSA-Australia
101 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott
102 Zakkari Dempster (Aus) UniSA-Australia
103 Owain Doull (GBr) Team Sky
104 Timothy Roe (Aus) UniSA-Australia
105 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
106 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
107 Scott Bowden (Aus) UniSA-Australia
108 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
109 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team
110 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
111 Truls Engen Korsaeth (Nor) Astana Pro Team
112 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
113 Peter Kennaugh (GBr) Bora-Hansgrohe
114 Jacobus Venter (RSA) Dimension Data
115 Tom Leezer (Ned) LottoNL-Jumbo
116 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                       00:16
117 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott                   00:18
118 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton-Scott
119 Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ                      00:24
120 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
121 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
122 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            00:26
123 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                         00:28
124 Alex Frame (NZl) Trek-Segafredo
125 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott                      00:55
126 Florian Sénéchal (Fra) Quick-Step Floors
127 Michael Storer (Aus) Team Sunweb                       01:48
128 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe                     01:57
129 Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo                      02:13
130 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       03:36
131 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ                    03:36

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Andre Greipel (Ger) Lotto Soudal                     3:50:11
  2 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott                      00:04
  3 William Clarke (Aus) EF Education First
  4 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       00:06
  5 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
  6 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin                      00:09
  7 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
  8 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors                   00:10
  9 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
 10 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
 11 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 12 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
 13 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 14 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team
 15 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo
 16 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott
 17 Chris Lawless (GBr) Team Sky
 18 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
 19 Sam Welsford (Aus) UniSA-Australia
 20 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 21 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
 22 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 23 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ
 24 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 25 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo
 26 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Movistar Team
 27 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
 28 Steele von Hoff (Aus) UniSA-Australia
 29 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 30 Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ
 31 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ
 32 Mickael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 33 Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo
 34 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
 35 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 36 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 37 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
 38 Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ
 39 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 40 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 41 Logan Owen (USA) EF Education First
 42 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates
 43 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Sky
 44 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 45 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 46 Simon Clarke (Aus) EF Education First
 47 Jon Izagirre Insausti (Spa) Bahrain-Merida
 48 Mitchell Docker (Aus) EF Education First
 49 Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott
 50 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 51 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
 52 Tom Jelte Slagter (Ned) Dimension Data
 53 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 54 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 55 Daan Olivier (Ned) LottoNL-Jumbo
 56 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 57 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 58 Brendan Canty (Aus) EF Education First
 59 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 60 Nathan Earle (Aus) UniSA-Australia
 61 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 62 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 63 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 64 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo
 65 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 66 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
 67 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team
 68 Ruben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 69 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 70 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 71 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 72 Scott Davies (GBr) Dimension Data
 73 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ
 74 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida
 75 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 76 Michael Morkov (Den) Quick-Step Floors
 77 Nuno Bico (Por) Movistar Team
 78 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 79 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 80 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 81 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 82 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data
 83 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Bahrain-Merida
 84 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
 85 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 86 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
 87 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 88 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 89 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 90 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
 91 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 92 Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team
 93 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
 94 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 95 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 96 Thomas Scully (NZl) EF Education First
 97 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo
 98 Daniel Moreno Fernandez (Spa) EF Education First
 99 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
100 Alex Porter (Aus) UniSA-Australia
101 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott
102 Zakkari Dempster (Aus) UniSA-Australia
103 Owain Doull (GBr) Team Sky
104 Timothy Roe (Aus) UniSA-Australia
105 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
106 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
107 Scott Bowden (Aus) UniSA-Australia
108 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
109 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team
110 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
111 Truls Engen Korsaeth (Nor) Astana Pro Team
112 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
113 Peter Kennaugh (GBr) Bora-Hansgrohe
114 Jacobus Venter (RSA) Dimension Data
115 Tom Leezer (Ned) LottoNL-Jumbo
116 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ
117 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                       00:26
118 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott                   00:28
119 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton-Scott
120 Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ                      00:34
121 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
122 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
123 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            00:36
124 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                         00:38
125 Alex Frame (NZl) Trek-Segafredo
126 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott                      01:05
127 Florian Sénéchal (Fra) Quick-Step Floors
128 Michael Storer (Aus) Team Sunweb                       01:58
129 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe                     02:07
130 Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo                      02:23
131 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       03:46