pro-cycling.org
Vuelta a San Juan Internacional 2018 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-25 01:21:11), kat. 2.1 (ARG); xxx km.; 24 stycznia 2018. 

1. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                             4:31:48
2. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                     
3. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                     
4. Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                                                 
5. Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                                                   
6. Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy                                      
7. Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                                                       
8. Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                              
9. Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                                                     
10. Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        
11. Attilio Viviani (Ita) Italy                                                             
12. Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                                   
13. Alejandro Duran (Arg) Argentina                                                         
14. Robigzon Oyola (Col) Medellin                                                           
15. Rafael De Mattos (Bra) Brazil                                                           
16. Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy                                           
17. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                     
18. Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                             
19. Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                    
20. Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy                                             
21. Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling                                   
22. Dayer Quintana (Col) Movistar Team                                                      
23. Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                                                        
24. Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                                                    
25. Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida                                                
26. German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                                                    
27. Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors                                                
28. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                        
29. Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                                         
30. Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                                                    
31. Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                                                   
32. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                       
33. Oscar Sevilla (Spa) Medellin                                                            
34. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                     
35. Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                                                  
36. Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                                                        
37. Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                                                   
38. Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                                                        
39. Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan                                               
40. Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay                                                         
41. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec                                        
42. Filippo Rochetti (Ita) Italy                                                            
43. Omar Mendoza (Col) Medellin                                                             
44. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                       
45. Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                                                  
46. Pedro Portuondo (Cub) Cuba                                                              
47. Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                                                         
48. Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan                                        
49. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                   
50. Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                                                      0:00:11
51. Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                                                       0:00:13
52. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                               0:00:25
53. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                   0:00:29
54. Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        0:00:38
55. Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson                                         0:04:12
56. Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson                                           0:06:17
57. Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson                                              
58. Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil                                                      
59. Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus                                      
60. Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil                                                        
61. Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy                                          
62. Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                                                  
63. Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                                                  
64. Richard Mascarañas (Uru) Uruguay                                                   
65. Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy                                             
66. Felix Nordase (Cub) Cuba                                                                
67. Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        
68. Leandro Marcos (Cub) Cuba                                                               
69. Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                                                        
70. Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus                                           
71. Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                                            
72. Christian Perez (Cub) Cuba                                                              
73. Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                      
74. Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                      
75. Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                                            
76. Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                                                     
77. Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                                                    
78. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                     
79. Leonardo Fedrigo (Ita) Italy                                                            
80. Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus                                         
81. Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito                                             
82. Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson                                               
83. Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                                                         
84. Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                                                  
85. Alan Valencio (Bra) Brazil                                                              
86. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                      
87. Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                                                  
88. Winner Anacona (Col) Movistar Team                                                      
89. Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                                                   
90. Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                                     
91. Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan                                            
92. Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan                                                
93. Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan                                                
94. Mauricio Bielinski (Bra) Brazil                                                         
95. Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                                                            
96. Atilio Pinno (Bra) Brazil                                                               
97. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                     
98. Filippo Calderaro (Ita) Italy                                                           
99. Mattia Bais (Ita) Italy                                                                 
100. Duilio Ramos (Arg) Argentina                                                           
101. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                        
102. Weimar Roldan (Col) Medellin                                                           
103. Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                                          
104. Federico Burchio (Ita) Italy                                                           
105. Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized                                       
106. Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling                                       
107. Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                                             
108. Marcos Mendez (Arg) Argentina                                                          
109. Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina                                                   
110. Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                        
111. Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates                                        
112. Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA                                             
113. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                 
114. Nicolas Cabrera (Chi) Chile                                                            
115. Ruben Rojas (Arg) Argentina                                                            
116. Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia                              
117. Sebastian Reyes (Chi) Chile                                                            
118. Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                                              
119. Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu                                             
120. Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                                                    
121. Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito                                    
122. Adrian Alvarado (Chi) Chile                                                            
123. Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized                                         
124. Victor Olivares (Chi) Chile                                                            
125. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
126. Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                           
127. Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus                                        
128. Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
129. Walter Vargas (Col) Medellin                                                           
130. Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson                                          
131. Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates                                             
132. Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                         
133. Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                                                
134. Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized                                             
135. Ignacio Moyano (Chi) Chile                                                             
136. Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                                            
137. Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                                                 
138. Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                                                  
139. Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                                                       
140. Cesar Paredes (Col) Medellin                                                           
141. Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                           
142. Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                                           
143. Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized                                         
144. Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                                          
145. Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                       
146. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                      
147. Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                            
148. Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito                                          
149. German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus                                            
150. Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                                           
151. Alan Presa (Uru) Uruguay                                                               
152. Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan                                         0:08:56
153. Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                         0:10:03
154. Patricio Almonacid (Chi) Chile                                                         
155. Roderich Aconegui (Uru) Uruguay                                                        
156. Hidalgo Vera (Cub) Cuba                                                                
157. Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                             
158. Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                                                    
159. Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito                                          0:19:02
DNF. Ruben Ramos (Arg) Argentina                                                            
DNF. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                               
DNF. Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                      
DNF. Ricardo Escuela (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                          

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1. Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                                                   11:30:25
2. Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                                                        0:00:05
3. Oscar Sevilla (Spa) Medellin                                                            0:00:11
4. Omar Mendoza (Col) Medellin                                                             0:00:19
5. Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors                                                0:00:43
6. Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida                                                 
7. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                       0:00:45
8. Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                                         0:00:50
9. Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                     
10. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec                                       0:00:52
11. Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                                                 0:00:59
12. Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                                  0:01:01
13. Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                                                   0:01:02
14. Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                                                 0:01:11
15. Dayer Quintana (Col) Movistar Team                                                     0:01:13
16. Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan                                              0:01:17
17. Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy                                          0:01:19
18. Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                                                       0:01:21
19. Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling                                  0:01:28
20. Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy                                    0:01:29
21. Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                                                  0:01:32
22. Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                                                     0:01:33
23. Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                                                   0:01:36
24. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                       0:01:44
25. German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                                                   0:01:51
26. Alejandro Duran (Arg) Argentina                                                        0:02:06
27. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                   0:02:07
28. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                  0:02:15
29. Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                                                       0:02:20
30. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                            0:02:21
31. Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                                                 0:02:46
32. Robigzon Oyola (Col) Medellin                                                          0:02:48
33. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                    0:03:11
34. Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                            0:03:19
35. Filippo Rochetti (Ita) Italy                                                           0:03:22
36. Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                       0:03:34
37. Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan                                       0:03:49
38. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                      0:04:00
39. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   0:04:11
40. Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay                                                        0:04:13
41. Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                                               0:04:15
42. Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                                                       0:04:29
43. Pedro Portuondo (Cub) Cuba                                                             0:04:32
44. Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                                                      0:04:41
45. Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                            0:04:44
46. Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                                                        0:04:57
47. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                    0:05:46
48. Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                                                  0:06:42
49. Winner Anacona (Col) Movistar Team                                                     0:06:52
50. Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        0:07:12
51. Attilio Viviani (Ita) Italy                                                            0:07:13
52. Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized                                             0:07:16
53. Walter Vargas (Col) Medellin                                                           0:07:18
54. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                     0:07:20
55. Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito                                          0:07:22
56. Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                                              0:07:24
57. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                 0:07:31
58. Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                                                 0:07:36
59. Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                                                  0:07:48
60. Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                                     
61. Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                                                       0:07:51
62. Rafael De Mattos (Bra) Brazil                                                          0:07:56
63. Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA                                             0:08:04
64. Ruben Rojas (Arg) Argentina                                                            0:08:06
65. Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia                              0:08:14
66. Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                            0:08:16
67. Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                     0:08:17
68. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                   0:08:18
69. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                       
70. Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                                                    0:08:21
71. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                                
72. Cesar Paredes (Col) Medellin                                                            
73. Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu                                             0:08:22
74. Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                                                0:08:23
75. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                    0:08:30
76. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                        0:08:32
77. Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                       0:08:39
78. Atilio Pinno (Bra) Brazil                                                              0:08:42
79. Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                     0:08:44
80. Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                                           0:08:53
81. Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                        0:08:56
82. Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                                                   0:08:57
83. Ignacio Moyano (Chi) Chile                                                              
84. Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates                                         
85. Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus                                        0:08:59
86. Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates                                             0:09:00
87. Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson                                         0:09:05
88. German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus                                            0:09:06
89. Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                           0:09:16
90. Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                                          0:09:18
91. Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina                                                   0:09:22
92. Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            0:09:28
93. Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                                                 0:09:40
94. Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus                                          0:09:49
95. Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                       0:09:52
96. Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                                                 0:09:57
97. Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                                                   0:09:58
98. Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                                          0:10:01
99. Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                                                 0:10:08
100. Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized                                        0:10:11
101. Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                                          0:10:12
102. Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan                                              0:10:14
103. Alan Valencio (Bra) Brazil                                                            0:10:16
104. Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy                                        0:10:18
105. Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                                                   0:10:20
106. Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy                                           0:10:29
107. Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson                                            0:10:34
108. Victor Olivares (Chi) Chile                                                           0:10:35
109. Mauricio Bielinski (Bra) Brazil                                                       0:10:45
110. Weimar Roldan (Col) Medellin                                                          0:10:47
111. Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                                            0:10:49
112. Adrian Alvarado (Chi) Chile                                                           0:10:50
113. Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan                                           
114. Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                                                   0:10:51
115. Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil                                                      0:11:28
116. Nicolas Cabrera (Chi) Chile                                                           0:11:31
117. Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                                           
118. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
119. Richard Mascarañas (Uru) Uruguay                                                 0:11:34
120. Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan                                              0:11:41
121. Mattia Bais (Ita) Italy                                                               0:12:00
122. Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil                                                    0:12:02
123. Alan Presa (Uru) Uruguay                                                              0:12:09
124. Felix Nordase (Cub) Cuba                                                              0:12:26
125. Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                                           0:12:29
126. Christian Perez (Cub) Cuba                                                            0:12:35
127. Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized                                      0:12:48
128. Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                                                      0:12:55
129. Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito                                           0:12:56
130. Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus                                       0:12:59
131. Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        0:13:06
132. Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy                                            
133. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                   0:13:15
134. Sebastian Reyes (Chi) Chile                                                           0:13:17
135. Filippo Calderaro (Ita) Italy                                                         0:13:31
136. Federico Burchio (Ita) Italy                                                          0:13:38
137. Leonardo Fedrigo (Ita) Italy                                                          0:13:51
138. Marcos Mendez (Arg) Argentina                                                         0:14:23
139. Roderich Aconegui (Uru) Uruguay                                                       0:14:25
140. Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling                                      0:14:38
141. Duilio Ramos (Arg) Argentina                                                          0:15:24
142. Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                            0:15:47
143. Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                          0:16:54
144. Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan                                         0:17:32
145. Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                         0:17:49
146. Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                                          0:21:11
147. Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus                                    0:21:51
148. Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito                                   0:22:03
149. Hidalgo Vera (Cub) Cuba                                                               0:22:10
150. Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized                                        0:22:24
151. Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson                                         0:22:36
152. Leandro Marcos (Cub) Cuba                                                             0:22:41
153. Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                                                          0:24:10
154. Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                                                0:27:23
155. Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson                                          0:27:50
156. Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                                                       0:28:00
157. Patricio Almonacid (Chi) Chile                                                        0:28:31
158. Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito                                          0:35:19
159. Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson                                             0:43:55