pro-cycling.org
Trofeo Serra de Tramuntana 2018< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-26 16:42:54), kat. 1.1 (SPA); 140,1km (Serra de Tramuntana - Deia); 26 stycznia 2017. 

  1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                       3:45:52
  2 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
  3 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                 00:24
  4 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                00:27
  5 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 00:37
  6 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                    05:06
  7 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
  8 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
  9 Pim Ligthart (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 10 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
 11 Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo
 12 Elmar Reinders (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij       05:47
 13 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo-Oscaro
 14 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 15 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 16 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 17 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
 18 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                            06:37
 19 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 20 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 21 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                   08:01
 22 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Coun     09:21
 23 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA      10:53
 24 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 25 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 26 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Jesus Rubio (Spa) Spain
 28 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Team Euskadi
 29 Raul Colombo (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 30 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi
 31 Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi
 32 Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Team Euskadi
 33 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 34 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
 35 José Rojas (Spa) Movistar Team
 36 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo
 37 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 38 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Fortuneo-Oscaro
 39 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 40 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 41 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 42 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy
 43 Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 44 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy
 45 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
 46 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country
 47 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 48 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
 49 Leonardo Basso (Ita) Team Sky
 50 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 51 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 52 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
 53 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 54 Ian Stannard (GBr) Team Sky                            12:02
 55 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican           16:45
 56 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo-Oscaro                   19:27
 57 Antoine Warnier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 58 Be?at Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque Country
 59 Brian van Goethem (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 60 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                     19:48
 61 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                          19:52
 62 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 63 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo-Oscaro