pro-cycling.org
Vuelta a San Juan Internacional 2018 - 6. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-28 15:22:57), kat. 2.1 (ARG); 152,6km (San Juan - San Juan); 27 stycznia 2018. 

1	Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                            	3:15:28
2	Robigzon Oyola (Col) Medellin                                  00:02
3	Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
4	Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
5	Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
6	Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu
7	Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito
8	Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
9	Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
10	Mattia Bais (Ita) Reprezentacja Włoch                         00:08
11	Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                         00:12
12	Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors
13	Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal
14	Rafael De Mattos (Bra) Reprezentacja Brazylii
15	Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
16	Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy
17	Filippo Calderaro (Ita) Reprezentacja Włoch
18	Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
19	Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
20	Duilio Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny
21	Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
22	Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
23	Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu
24	German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus
25	Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch
26	Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
27	Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
28	Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
29	Oscar Sevilla (Spa) Medellin
30	Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
31	Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
32	Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
33	Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
34	Dayer Quintana (Col) Movistar Team
35	Anderson Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju
36	Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida
37	Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
38	Felix Nordase (Cub) Reprezentacja Kuby
39	Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
40	Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
41	Alejandro Duran (Arg) Reprezentacja Argentyny
42	Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
43	Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors
44	Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
45	Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
46	Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
47	Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy
48	Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu
49	Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan
50	Weimar Roldan (Col) Medellin
51	Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
52	Omar Mendoza (Col) Medellin
53	Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                        00:23
54	Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates
55	German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu
56	Cesar Paredes (Col) Medellin
57	Ruben Rojas (Arg) Reprezentacja Argentyny
58	Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
59	Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
60	Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia
61	Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus
62	Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu
63	Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
64	Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
65	Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized
66	Pedro Portuondo (Cub) Reprezentacja Kuby
67	Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
68	Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
69	Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA
70	Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates
71	Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan
72	Winner Anacona (Col) Movistar Team
73	Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
74	Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan
75	Atilio Pinno (Bra) Reprezentacja Brazylii
76	Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
77	Leandro Marcos (Cub) Reprezentacja Kuby
78	Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                  00:29
79	Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
80	Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia           00:35
81	Filippo Rochetti (Ita) Reprezentacja Włoch
82	Walter Vargas (Col) Medellin                                  00:43
83	Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized              00:53
84	Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy
85	Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                             00:56
86	Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
87	Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                        00:58
88	Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                         01:04
89	Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
90	Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                           01:26
91	Leonardo Fedrigo (Ita) Reprezentacja Włoch                    01:35
92	Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                      00:12
93	Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                          01:35
94	Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                    00:12
95	Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
96	Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                      04:01
97	Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                04:31
98	Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
99	Jeovane De Oliveira (Bra) Reprezentacja Brazylii             	09:35
100	Rodrigo Do Nascimento (Bra) Reprezentacja Brazylii
101	Alan Valencio (Bra) Reprezentacja Brazylii                   10:01
102	Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
103	Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan
104	Sebastian Reyes (Chi) Reprezentacja Chile
105	Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson
106	Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson
107	Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile
108	Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan
109	Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan
110	Victor Olivares (Chi) Reprezentacja Chile
111	Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson
112	Nicolas Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile
113	Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
114	Mauricio Bielinski (Bra) Reprezentacja Brazylii
115	Federico Burchio (Ita) Reprezentacja Włoch
116	Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
117	Pablo Anchieri (Uru) Reprezentacja Urugwaju
118	Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson
119	Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
120	Christian Perez (Cub) Reprezentacja Kuby
121	Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
122	Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
123	Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
124	Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson
125	Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan
126	Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito
127	Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan
128	Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito
129	Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito
130	Marcos Mendez (Arg) Reprezentacja Argentyny
131	Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan
132	Ignacio Moyano (Chi) Reprezentacja Chile
133	Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan
134	Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
135	Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
136	Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus
137	Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile
138	Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized
139	Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus
140	Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
141	Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized
142	Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
143	Ignacio Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju
144	Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus
145	Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized
146	Hidalgo Vera (Cub) Reprezentacja Kuby
147	Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy
148	Richard Mascarañas (Uru) Reprezentacja Urugwaju
149	Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy
150	Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
151	Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu
152	Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized
153	Roderich Aconegui (Uru) Reprezentacja Urugwaju
154	Alan Presa (Uru) Reprezentacja Urugwaju
155	Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito
156	Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson               13:55
157	Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
DNF	Jose Lucian Martinez (Arg) Reprezentacja Argentyny

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

1	Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                      19:03:43
2	Oscar Sevilla (Spa) Medellin                                   00:51
3	Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                          01:11
4	Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec               01:41
5	Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                               02:00
6	Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                02:01
7	Omar Mendoza (Col) Medellin                                    02:11
8	Dayer Quintana (Col) Movistar Team                             02:58
9	Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida                       03:19
10	Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                          03:26
11	Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                        03:32
12	Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec              03:44
13	Anderson Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju               03:47
14	Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec             04:16
15	Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                         04:42
16	Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors                      05:07
17	Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling         05:40
18	Robigzon Oyola (Col) Medellin                                 06:11
19	Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
20	Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan                     06:36
21	German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                          06:57
22	Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                         07:43
23	Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec             08:55
24	Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                        09:16
25	Alejandro Duran (Arg) Reprezentacja Argentyny                 09:17
26	Winner Anacona (Col) Movistar Team                            09:36
27	Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu                         10:13
28	Ruben Rojas (Arg) Reprezentacja Argentyny                     10:38
29	Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia             10:56
30	Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia     10:58
31	Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                            10:59
32	Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                       11:10
33	Cesar Paredes (Col) Medellin                                  11:13
34	Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                               11:39
35	Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                  11:46
36	Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  12:16
37	Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                        12:30
38	Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                         12:33
39	Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA                    12:34
40	German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus                   12:48
41	Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan              13:17
42	Pedro Portuondo (Cub) Reprezentacja Kuby                      13:41
43	Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                   14:02
44	Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                         16:32
45	Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy                 17:01
46	Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates                    17:03
47	Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                   17:04
48	Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                            17:15
49	Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                          17:17
50	Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                        17:23
51	Atilio Pinno (Bra) Reprezentacja Brazylii                     17:51
52	Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                           18:07
53	Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized                    18:08
54	Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy           18:29
55	Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              19:02
56	Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                          19:44
57	Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                      19:57
58	Walter Vargas (Col) Medellin                                  20:07
59	Weimar Roldan (Col) Medellin                                  20:28
60	Filippo Rochetti (Ita) Reprezentacja Włoch                    20:59
61	Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                              21:02
62	Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                           21:05
63	Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                             21:07
64	Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                           21:18
65	Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                      21:59
66	Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               22:01
67	Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito                 22:13
68	Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus               22:30
69	Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                              22:53
70	Mattia Bais (Ita) Reprezentacja Włoch                         23:27
71	Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                         24:55
72	Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                          24:59
73	Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                 25:43
74	Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy                26:00
75	Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch                     26:17
76	Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                     26:28
77	Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                           26:46
78	Rafael De Mattos (Bra) Reprezentacja Brazylii                 27:00
79	Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                          27:12
80	Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
81	Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                              27:26
82	Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              27:43
83	Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                   28:53
84	Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus                 29:04
85	Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                        29:05
86	Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan                  29:15
87	Ignacio Maldonado (Uru) Reprezentacja Urugwaju                29:44
88	Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy                   30:14
89	Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                           30:31
90	Alan Valencio (Bra) Reprezentacja Brazylii                    31:13
91	Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                          31:32
92	Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                              31:59
93	Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima               32:01
94	Sebastian Reyes (Chi) Reprezentacja Chile                     32:04
95	Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
96	Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia            32:13
97	Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia           32:22
98	Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus               32:34
99	Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates               32:37
100	Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                32:58
101	Filippo Calderaro (Ita) Reprezentacja Włoch                  33:34
102	Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                   34:18
103	Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                          35:12
104	Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson               35:30
105	Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                       35:39
106	Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                 35:43
107	Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan                     35:45
108	Felix Nordase (Cub) Reprezentacja Kuby                       35:55
109	Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                         36:23
110	Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               36:29
111	Jeovane De Oliveira (Bra) Reprezentacja Brazylii             36:33
112	Nicolas Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile                    36:47
113	Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                     37:02
114	Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia           37:10
115	Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan                     37:12
116	Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                  38:09
117	Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized             38:25
118	Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                  38:27
119	Leonardo Fedrigo (Ita) Reprezentacja Włoch                   38:43
120	Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito                  38:47
121	Duilio Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny                   38:53
122	Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                  39:04
123	Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized
124	Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling             40:07
125	Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia              41:50
126	Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy                  41:59
127	Ignacio Moyano (Chi) Reprezentacja Chile                     42:15
128	Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                       43:15
129	Victor Olivares (Chi) Reprezentacja Chile                    43:53
130	Mauricio Bielinski (Bra) Reprezentacja Brazylii              44:03
131	Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                44:04
132	Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile                    44:11
133	Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                   44:40
134	Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                 44:49
135	Richard Mascarañas (Uru) Reprezentacja Urugwaju              44:52
136	Rodrigo Do Nascimento (Bra) Reprezentacja Brazylii           44:54
137	Christian Perez (Cub) Reprezentacja Kuby                     45:53
138	Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                       46:03
139	Leandro Marcos (Cub) Reprezentacja Kuby                      46:21
140	Federico Burchio (Ita) Reprezentacja Włoch                   46:56
141	Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                 46:59
142	Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                 47:03
143	Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                              47:15
144	Marcos Mendez (Arg) Reprezentacja Argentyny                  47:41
145	Alan Presa (Uru) Reprezentacja Urugwaju                      47:56
146	Roderich Aconegui (Uru) Reprezentacja Urugwaju               50:12
147	Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan                53:19
148	Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus                55:09
149	Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito          55:21
150	Hidalgo Vera (Cub) Reprezentacja Kuby                        55:28
151	Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized               57:09
152	Pablo Anchieri (Uru) Reprezentacja Urugwaju                  59:57
153	Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile               1:01:49
154	Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson               1:02:35
155	Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson             	1:03:26
156	Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito              	1:11:11
157	Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson                  1:17:13