pro-cycling.org
Trofeo Palma 2018< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-28 15:25:48), kat. 1.1 (SPA); 159,6km (Palma - Palma); 28 stycznia 2018. 

  1 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                       3:47:29
  2 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
  3 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
  4 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
  5 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
  6 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican
  7 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
  8 José Rojas (Spa) Movistar Team
  9 Leonardo Basso (Ita) Team Sky
 10 Xavier Canellas (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
 11 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
 12 Kevyn Ista (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 13 Romain Le Roux (Fra) Team Fortuneo-Samsic
 14 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 15 Jon Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
 16 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 17 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
 18 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 19 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 20 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
 21 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 22 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 23 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
 24 Elmar Reinders (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 25 Gatzon Martin (Spa) Team Euskadi
 26 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy
 27 Fabricio Ferrari (Urg) Caja Rural-Seguros RGA
 28 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
 29 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                    00:04
 30 Nicolas Sessler (Bra) Burgos BH
 31 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 32 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH
 33 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 34 Jaime Roson (Spa) Movistar Team
 35 Pim Ligthart (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij            00:10
 36 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                       00:12
 37 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                              00:16
 38 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 39 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 40 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
 41 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 42 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team
 43 Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal                        00:22
 44 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  00:26
 45 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise           00:34
 46 Brian van Goethem (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 47 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                     00:38
 48 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                        00:40
 49 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
 50 Txomin Juaristi (Spa) Team Euskadi
 51 Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 52 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                        00:51
 53 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
 54 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                     00:53
 55 Raul Colombo (Ita) Biesse Carrera Gavardo                 04:59
 56 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 57 Kenny Dehaes (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 58 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 59 Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 60 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 61 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 62 Sebastian Mora (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
 63 Peio Goikoetxea (Spa) Team Euskadi
 64 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 65 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
 66 Julio Antunes Amores (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
 67 Ibai Azurmendi (Spa) Team Euskadi
 68 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA
 69 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH
 70 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 71 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 72 Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA
 73 Aitor Gonzalez Prieto (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
 74 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Oscaro
 75 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo-Oscaro
 76 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo-Oscaro
 77 Bram Welten (Ned) Fortuneo-Oscaro
 78 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 79 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 80 Luca Felix Happke (Ger) Team Sauerland                    06:06
 81 Aaron Grosser (Ger) Team Sauerland
 82 Péter Simon (Irl) Pannon Cycling Team
 83 Per Chris Munstermann (Ger) Team Suderland
 84 Thomas Deruette (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic
 85 Adrian Gonzalez Velasco (Spa) Burgos BH
 86 Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi
 87 Jon Knolle (Ger) Team Sauderland
 88 Nicolo Gozzi (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 89 Maxime Daniel (Fra) Fortuneo-Oscaro
 90 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo
 91 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
 92 Jesper Asselman (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 93 Dániel Dina (Irl) Pannon Cycling Team
 94 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 95 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
 96 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 97 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 98 Vicente Garcia (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
 99 Miguel Angel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
100 Wouter Wippert (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij          07:14
101 Felix Intra (Ger) Team Sauderland                         11:31
102 Botond Hollo (Irl) Pannon Cycling Team                    12:16
103 Viktor Filutas (Irl) Pannon Cycling Team
104 Miklos Szabo (Slo) Pannon Cycling Team
105 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA         13:42
106 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
107 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
108 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           13:44
109 Nick van der Lijke (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij      14:46
110 Illart Zuazubiskar (Spa) Reprezentacja Hiszpaii           15:21
111 Gergo Orosz (Irl) Pannon Cycling Team
112 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH                        16:11
113 Márk Zathureczky (Irl) Pannon Cycling Team                16:40