pro-cycling.org
Etoile de Bessèges 2018 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-02-03 20:34:13), kat. 2.1 (FRA); 153km (Chusclan - Laudun L'Ardoise); 3 lutego 2017. 

1. Sean De Bie (Bel) Veranda's Willems Crelan                                              3:43:14
2. Timothy Dupont (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                                 
3. Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale                                                      
4. Pierre Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole                                             
5. Damien Touze (Fra) St Michel-Auber 93                                                    
6. Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                          
7. Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club                                                   
8. Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ                                                          
9. Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale                                                   
10. Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                            
11. Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                   
12. Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country-Murias                                        
13. Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                  
14. Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                                                   
15. Kevyn Ista (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                           
16. Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita-Prodir                                                
17. Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix Lille Metropole                                           
18. Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                                                   
19. Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA                                           
20. Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                             
21. Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                                      
22. Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                      
23. Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
24. Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                     
25. Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club                                                   
26. Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ                                                      
27. Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM                                  
28. Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                         
29. Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                                                      
30. Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                                                  
31. Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                 
32. Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                    
33. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                                    
34. Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                         
35. Kevin Le Cunff (Fra) St Michel-Auber 93                                                 
36. Yoann Offredo (Fra) Wanty-Groupe Gobert                                                 
37. Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie                                                    
38. Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                     0:00:12
39. Romain Feillu (Fra) St Michel-Auber 93                                                  
40. Mathias De Witte (Bel) Veranda's Willems Crelan                                         
41. Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                             
42. Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                            
43. Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                            0:00:18
44. Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                                
45. Brecht Ruyters (Bel) Cibel-Cebon                                                       0:00:22
46. Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                       
47. Gianni Marchand (Bel) Cibel-Cebon                                                       
48. Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                    
49. Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon                                                     0:00:24
50. Tom Dernies (Bel) Roubaix Lille Metropole                                              0:00:26
51. Dennis Coenen (Bel) Cibel-Cebon                                                         
52. Ludwig De Winter (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                     
53. Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale                                                 
54. Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                                                 
55. Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita-Prodir                                           
56. Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
57. Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM                                        
58. Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ                                                          
59. Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                                                       
60. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                     
61. Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan                                           
62. Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                        
63. Jimmy Janssens (Bel) Cibel-Cebon                                                        
64. Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                        
65. Colin Chris Stüssi (Swi) Amore & Vita-Prodir                                            
66. Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                         0:00:38
67. Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club                                               0:00:40
68. Christophe Masson (Fra) WB Aqua Protect Veranclassic                                   0:00:50
69. Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA                                                
70. Lukas Spengler (Swi) WB Aqua Protect Veranclassic                                       
71. Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                            0:01:00
72. Dries De Bondt (Bel) Veranda's Willems Crelan                                          0:01:03
73. Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ                                                       
74. Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                    0:01:07
75. Wesley Kreder (Ned) Wanty-Groupe Gobert                                                0:01:09
76. Michael Bresciani (Ita) Bardiani CSF                                                   0:01:35
77. Jerome Mainard (Fra) Roubaix Lille Metropole                                           0:01:36
78. Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                    0:01:39
79. Maxime Daniel (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                     
80. Brenton Jones (Aus) Delko Marseille Provence KTM                                        
81. Stijn Steels (Bel) Veranda's Willems Crelan                                            0:01:42
82. Przemysław Kasperkiewicz (Pol) Delko Marseille Provence KTM                            0:01:45
83. Jonas Van Genechten (Bel) Vital Concept Club                                           0:01:50
84. Bert De Backer (Bel) Vital Concept Club                                                 
85. Franklin Six (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                        0:02:01
86. Stijn De Bock (Bel) Cibel-Cebon                                                        0:02:04
87. Kenny Dehaes (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                        0:02:06
88. Alo Jakin (Est) St Michel-Auber 93                                                     0:02:08
89. Yoann Paillot (Fra) St Michel-Auber 93                                                  
90. Florian Vachon (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                   0:02:17
91. Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                           
92. Justin Mottier (Fra) Vital Concept Club                                                 
93. Adrien Garel (Fra) Vital Concept Club                                                  0:02:20
94. Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                     0:02:39
95. Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                    
96. Nicolas Baldo (Fra) St Michel-Auber 93                                                  
97. Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect Veranclassic                                         0:02:39
98. Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ                                                     
99. Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                                                   0:02:47
100. Yohann Gene (Fra) Direct Energie                                                      0:02:49
101. Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                    
102. Jerome Cousin (Fra) Direct Energie                                                    0:02:51
103. Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                           0:02:53
104. Tom Devriendt (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                               0:02:56
105. Jeremy Cabot (Fra) Roubaix Lille Metropole                                            0:04:40
106. Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole                                       0:04:58
107. Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                 0:07:18
108. Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita-Prodir                                            
109. Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                          
110. Pierre Idjouadiene (Fra) Roubaix Lille Metropole                                      0:07:21
111. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                    0:07:22
112. Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan                                    
113. Jérémy Roy (Fra) Groupama-FDJ                                                          

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1. Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ                                                         14:47:38
2. Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                                                      0:00:08
3. Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club                                                  0:00:10
4. Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                      
5. Sean De Bie (Bel) Veranda's Willems Crelan                                               
6. Timothy Dupont (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                                 
7. Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale                                                  0:00:16
8. Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                             0:00:17
9. Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                          
10. Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie                                                    
11. Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                           0:00:20
12. Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                                                   
13. Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                                                   
14. Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country-Murias                                        
15. Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
16. Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                      
17. Kevyn Ista (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                           
18. Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM                                  
19. Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                  
20. Yoann Offredo (Fra) Wanty-Groupe Gobert                                                 
21. Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                                      
22. Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                                                  
23. Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                         
24. Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club                                                   
25. Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                 
26. Kevin Le Cunff (Fra) St Michel-Auber 93                                                 
27. Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                         
28. Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                    
29. Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA                                           
30. Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ                                                      
31. Yoann Paillot (Fra) St Michel-Auber 93                                                  
32. Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ                                                     
33. Nicolas Baldo (Fra) St Michel-Auber 93                                                  
34. Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ                                                       
35. Frederik Backaert (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                            0:00:30
36. Mathias De Witte (Bel) Veranda's Willems Crelan                                        0:00:32
37. Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                            
38. Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                            0:00:38
39. Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                       
40. Gianni Marchand (Bel) Cibel-Cebon                                                      0:00:39
41. Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale                                                0:00:40
42. Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                   0:00:42
43. Brecht Ruyters (Bel) Cibel-Cebon                                                        
44. Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon                                                      
45. Dennis Coenen (Bel) Cibel-Cebon                                                        0:00:46
46. Tom Dernies (Bel) Roubaix Lille Metropole                                               
47. Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan                                           
48. Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                        
49. Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                                                 
50. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                     
51. Ludwig De Winter (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                     
52. Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ                                                          
53. Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
54. Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM                                        
55. Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                         0:00:58
56. Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club                                               0:01:00
57. Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM                                    0:01:22
58. Wesley Kreder (Ned) Wanty-Groupe Gobert                                                0:01:29
59. Jerome Mainard (Fra) Roubaix Lille Metropole                                           0:01:56
60. Brenton Jones (Aus) Delko Marseille Provence KTM                                       0:01:59
61. Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                     
62. Jonas Van Genechten (Bel) Vital Concept Club                                           0:02:10
63. Franklin Six (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                        0:02:21
64. Damien Touze (Fra) St Michel-Auber 93                                                  0:03:17
65. Jimmy Janssens (Bel) Cibel-Cebon                                                       0:04:04
66. Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                            0:04:17
67. Florian Vachon (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                   0:04:43
68. Tom Devriendt (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                                0:05:27
69. Pierre Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole                                           0:05:34
70. Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                   
71. Romain Feillu (Fra) St Michel-Auber 93                                                 0:05:46
72. Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                               0:05:52
73. Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA                                               0:06:24
74. Christophe Masson (Fra) WB Aqua Protect Veranclassic                                   0:06:28
75. Dries De Bondt (Bel) Veranda's Willems Crelan                                          0:06:37
76. Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty-Groupe Gobert                                     0:07:05
77. Maxime Daniel (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                    0:07:13
78. Stijn Steels (Bel) Veranda's Willems Crelan                                            0:07:16
79. Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                  0:07:38
80. Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                          0:07:51
81. Jérémy Roy (Fra) Groupama-FDJ                                                          0:08:21
82. Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                    0:08:23
83. Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                            0:08:26
84. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                     0:08:59
85. Jerome Cousin (Fra) Direct Energie                                                     0:09:07
86. Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole                                        0:09:15
87. Lukas Spengler (Swi) WB Aqua Protect Veranclassic                                      0:09:54
88. Alo Jakin (Est) St Michel-Auber 93                                                     0:10:24
89. Michael Bresciani (Ita) Bardiani CSF                                                   0:10:25
90. Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                       0:10:28
91. Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect Veranclassic                                         0:11:10
92. Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita-Prodir                                               0:11:13
93. Colin Chris Stüssi (Swi) Amore & Vita-Prodir                                           0:12:23
94. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                                   0:12:59
95. Justin Mottier (Fra) Vital Concept Club                                                0:13:16
96. Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                                                      0:13:25
97. Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita-Prodir                                           
98. Przemysław Kasperkiewicz (Pol) Delko Marseille Provence KTM                            0:14:41
99. Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale                                                    0:14:45
100. Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix Lille Metropole                                         0:14:49
101. Kenny Dehaes (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                       0:15:05
102. Bert De Backer (Bel) Vital Concept Club                                               0:15:10
103. Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                                                  0:15:46
104. Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                    0:16:17
105. Stijn De Bock (Bel) Cibel-Cebon                                                       0:16:53
106. Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                  0:17:28
107. Yohann Gene (Fra) Direct Energie                                                      0:17:38
108. Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                         0:20:17
109. Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan                                   0:20:21
110. Jeremy Cabot (Fra) Roubaix Lille Metropole                                            0:21:12
111. Pierre Idjouadiene (Fra) Roubaix Lille Metropole                                      0:22:07
112. Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita-Prodir                                           0:29:44
113. Adrien Garel (Fra) Vital Concept Club                                                 0:31:22